Ahoj holky, zajímalo by mne odkud stahujete knížky ve formátu pdf. a dalších do čteček a tabletů. Zatím sem úspěšná jen na palmknihy ale tam jsou většinou jen čeští autoři, něco se dá najít na stránkách knihovny v Praze ale opět jen čeští autoři. Ulož to ani nezmiňuju jelikož někdy nevíte co stáhnete. Máte nějaký tip na web ? Nechci nějaké "horké" novinky ale klasiku k maturitě jako - chrám matky boží, quasimodo, bídníky atp..
Děkuji za vaše typy

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Našla jsem nějakou anglickou stránku free...ebooks...něco...tečka...něco...odkaz mám na počítači v práci a zaboha to teď nemůžu najít. Až to najdu připíšu to sem. Je to v podstatě databáze s vyhledávačem a jsou tam odkazy na různé servery typu ulozto, kde si můžeš knížku stáhnout hned když si zaplatíš a nebo se čeká na každý download 15 minut.

Edit:
http://freebookspot.es
Většina odkazů je na server Filesonic, kde se stáhne rar soubor s asi sedmi verzemi knížky ve všech možných formátech. Někdy je to jenom pdf, je to tam vedle vždycky napsané.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já to moc neřeším, zadám název knihy, co mne zajímá do googlu filetype:pdf a nejpozději třetí odkaz je to, co mne zajímá

Tak na tom fóru jsou odkazy který chci nefunkční takže nic. Google tam vyskakují jen reklamy a vrací aňa témata k maturitě a uloz to též a navíc tam jsou audio knihy.. Ty tituly co bych chtěla proste ne a ne najít ...ale díky za tip na weby

arrow
profile_image
Martin8x
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lizzie: na tom fóru je jeste ftp, kde je dost knížek...jinak hodně ebooku je i na warcenter, warforu a spol...nahoď sem seznam knížek, který hledáš a třeba se něco najde...

arrow
profile_image
glong
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

skoro 1000knih zdarma je na rajknih ale jsou tam dobré novinky a nějaké časopisy

Cituji Marissa: a jak se tam k nim dostanu, vždyt to je normálni obchod jak koukam...

http://rajknih.cz/index.php - hnedka na úvodní stránce vlevo nahoře je odkaz "e-knihy"

 

Váš příspěvek k tématu

Kde stahujete e - knihy do čteček a tabletů?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené