arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, nevíte, kolíkátého chodí podpora v nezaměnstanosti? Mám českou spořitelnu. Díky

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kolem 15. nebo 20. se mi zdá....Ale nejsem si jistá. Pokaždé to chodí jinak, jak se jim chce to poslat

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle výplatního termínu, 8. 15. a něco kolem dvacátého to si nejsem jistá přesně. Výplatní termín závisí hlavně dle toho kdy se člověk hlásil.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na daty: Já jsem se hlásila 10. ledna, takže mám počítat, že mi to dojde kolem 20.? Protože dneska je 15. a ještě to tam nemám..
Blbec no, jsem se zapomněla na úřad zeptat

arrow
profile_image
Catastrophe
od 3. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě řekli 14,ale že na to mají měsíc aby to vyplatili.Takže klidně můžou i posledního.

Cituji PaniMedova: jsem se zapomněla na úřad zeptat

Myslíš,že ti úřad už podporu schválil?Ono to nějakou dobu trvá a ty jsi tam teprve měsíc.Pokud jsi už dostala papír o schválení částky,tak tam by měl být i termín výplaty.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Laky: Ano, už mi to schválili, mám papír, dke je vypočítaná čáska, kteoru budu dostávat, ale datum výplaty tam nidke uvedeno není.

Cituji PaniMedova: ale datum výplaty tam nidke uvedeno není.

Což je docela divné tak tam je jméno kdo to vyřizuje,zavolej a uvidíš.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Laky: Což je docela divné

Zřejmě to má každ úřad jinak no..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji PaniMedova: Já jsem se hlásila 10. ledna, takže mám počítat, že mi to dojde kolem 20.? Protože dneska je 15. a ještě to tam nemám..

Já se hlásila 3. 1. a dosud mi nepřišlo rozhodnutí o tom, jestli mi tu podporu dají nebo ne. Paní mi řekla: "Jó, to trvá klidně i dva měsíce, musíte si počkat." Takže asi tak.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na PaniMedova: Aha, teď koukám, že tobě už jí schválili. Ale i tak, ÚP má na všechno času dost, takže asi nezbývá nic jiného, než čekat... Nebo tam zavolej.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Monus: Jj, vyšla, od 1. 2. už makám, ale předtím jsem byla právě ten měsíc na ÚP a doteď nebyli schopní rozhodnout o tom, jestli mi teda tu podporu vůbec dají nebo ne (ale vím, že na ní mám nárok). No a baba mi řekla právě to, co jsem psala nahoře, že to prej trvá a mám si počkat. Takže jsem tenhle měsíc bez pěněz, protože první výplata příjde až v březnu, že jo... Ach jo

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Lady Flame: Jj, vyšla, od 1. 2. už makám, ale předtím jsem byla právě ten měsíc na ÚP a doteď nebyli schopní rozhodnout o tom, jestli mi teda tu podporu vůbec dají nebo ne (ale vím, že na ní mám nárok). No a baba mi řekla právě to, co jsem psala nahoře, že to prej trvá a mám si počkat. Takže jsem tenhle měsíc bez pěněz, protože první výplata příjde až v březnu, že jo... Ach jo

Taky dobrý. Já to samé měla na začátku neschopenky. A živit se dle nich máme asi jehličím? Asi ano. Jsou to haj...

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Moňas: A živit se dle nich máme asi jehličím? Asi ano. Jsou to haj...

Viď. Naštěstí přítel řekl, ať to vůbec neřeším a tenhle měsíc zatáhne on, ale i tak... Nedokážu si představit, co bych dělala, kdybych ho neměla a byla sama.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Lady Flame: Nedokážu si představit, co bych dělala, kdybych ho neměla a byla sama.

Přesně. Navíc na socce mají napsaný v nějakých podmínkách, že mají na výplatu nemocenské 3 měsíce, což je protizákonné, nevím, jestli to nemají i na výplaty sociálních dávek...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Kolikátého chodí podpora v nezaměstnanosti?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené