min. rok som bola na lyžovačke a na svahu ma ošlahal vietor. Krem s faktorom som nemala iba Lipobaze na suchú pokožku. Keď som došla domov, som mala hrozne červenú pleť a ani make-up mi to neprekryl 3dni. Teraz zháňam nejaký dobrý krém. Najlepšie z lekárne. Neverím krémom z drogérie.

13

Jestli máš tak extrémně citlivou pleť, co takové ty krémy pro děti do mrazivého počasí? Jsou hutné, jemné, ochrání.

Já používám krémy od Avene. Např. Cold cream nebo Tolerance extreme. Špatná není ani Bioderma nebo LRP.

Reaguji na bejbee: a nevieš mi poradiť konkretne ?

Mě v lékárně na citlivou pleť ( a to jsem fakt extrém, nesnesu skoro nic) doporučili tento od biodermy a ještě tento Bubchen, sice dětský,ale je fajn.

Reaguji na Icemate: a ten Bubchen sa da tiež v lekarni zohnať? Lebo som už onom počula..a je dobrý?

No já ho koupila normálně v lékárně, myslím že to byla Dr.Max.
Já těžko hodnotím, protože jsem ho použila fakt jen párkrát na horách a popravdě, mě obličej zčervená vždycky.Takže já ho mazala pro pocit, že mám na obličeji ochranuale měla jsem jej i na ruce a ten jsem používala delší dobu přes zimu a byl super.

Reaguji na Icemate: a cenovo kolko stojí? a ten z Biodermy? ten si skúšala? aký bol?

Jaj, tak přesně cenu už si fakt nepamatuju,ale ten bubchen byl mnohem levnejsi, bioderma byla dost draha, na to množství. Biodermou jsem si mazala jen tváře a nos, proti sluníčku a byl takový, že jsem o něm ani nevěděla.Už bych si jej ale znovu nekoupila. Zas takový zázrak to nebyl za ty peníze co stojí.

 

Váš příspěvek k tématu

Krém na hory na extrémně citlivou pleť

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené

Omlazení.cz na Facebooku