arrow
profile_image
Narnie
od 16. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám takový dotaz: minulý týden jsem vynechala jeden prášek, s tím že jsem si toho všimla až druhý den, když jsem si chtěla vzít další prášek..takže 24h bez jednoho prášku.. během víkendu jsem začla lehce špinit/krvácet, nic velkého.. intimka to zvládla v pohodě.. Pak to po dvou třech dnech zmizlo, tak jsem z toho nedělala nijaký problém ovšem dneska (takže vlastně necelý týden potom) jsem začla dokonce už i krvácet (jakože vážně krev) ... poslední prášek z platíčka beru zrovna tuto neděli. Rozhodila jsem si tím jedním práškem nějak cyklus, nastoupila mi mentruace dřív? Popřípadě, má to co dočinění s nervama? Jsem asi týden dva dost nemile rozhádaní s přítelem a včera jsme se pohádali fakt ve velkém. Nemá s tím někdo zkušenosti? Děkuji moc.

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To se mi moc nezdá, že by jeden den udělal hned takovou paseku... Nebereš spíš několik platíček HA za sebou bez pauzy? To se mi občas stane, že pak začnu krvácet i během braní prášků.

Spíš bych věřila, že to mohly ovlivnit ty nervy. Nebo ti HA nesedí a neudrží ti cyklus, to se mi taky stalo.

arrow
profile_image
Narnie
od 16. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na scherbatsky: tuhle HA beru už několik let, je fakt že kolikrát mi říkala doktorka, že mám tuhle HA docela na hraně s moji váhou (co jsem tak pochopila, že se předepisuje určitá HA podle naší dané váhy) a já poslední dobou trochu přibrala (moc již nesportuji), takže si myslím naopak, že mi to asi přestává udržovat ta HA .. Jinak skoro nikdy jsem neudělala to, že beru hned další paltíčko za sebou, jednou za život jsem to zkusila a nějak nechci... Nicméně to asi sedí tím, že pokud mi ta HA přestává sedět, tak ty nervy to takhle rozbouřily

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Narnie:

Jestli to je podle váhy, to popravdě netuším, nikdy jsem o tom neslyšela... Ale stává se, že HA najednou přestane sedět a neudrží tu menstruaci. Asi bych počkala a jestli se to stane ještě jednou, tak bych to řešila s dr.

arrow
profile_image
Narnie
od 16. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na scherbatsky: Děkuji za info, taky jsem to měla v plánu Stejně mám pak už jen poslední platíčko a budu muset za ní, tak to s ní proberu, chtěla bych ji asi změnit..

a nebo seš jen na tady to vynechání citlivější a projeví se ti to hned...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené