arrow
Neprodává v Bazaru

Uvažuji o koupi.. Dnes jsem byla v obchodě, prodavačka ani neuměla pozdravit, pouštěla si tam nějaké videa na Facebooku, takže jsem se jí radši na nic neptala a odešla jsem... Takže se zeptám Vás, jak je na tom GAUDI s kvalitou?

Prodavačky O mojí tetě, která exportuje do USA a musí tam často být na jednání, řekly, že "paní neovládá ani základy angličtiny", protože jí nerozuměla slovo "leather", ehuuum a na postavu 34 se snažily nacpat hnusné kalhoty 40, jelikož tam byly asi poslední.
Naše první a jediná návštěva Gaudi v ČR. Nicméně taky jsem po nich koukala a dle tety je kvalita o trošičku nižší jak u Guess, ale osobní zkušenost nemám, od té doby jsem tam nezašla.

arrow
profile_image
Lavender_kid
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Gaudi kabelku dostala k Vánocům a po cca 2 měsících nošení ( cca 3x týdně) mi popraskala koženka na uchu. Při reklamaci mi nabídli výměnu za jinou dle vlastního výběru, čemuž jsem se nebránila, rozdíl jsem doplatila a nová kabelka drží.

Jsi dobrá, že tě chování prodavačky neodradilo. Jinak jak říká Reaguji na Lavender_kid: záleží na kterou narazíš, měla jsem podobnou zkušenost.
No a co se v Gaudí týká velikostí -

Cituji Apperly: na postavu 34 se snažily nacpat hnusné kalhoty 40

tak to je tím, že je to italská značka, ale myslím, že naše 34 by měla odpovídat spíš italské 38. Ale nejsem si tím jistá. Nicméně, když jsem v tom obchodě byla poprvé a zkoušela si šaty, tak mi taky prodavačka donesla vel. 40 a přitom nosím 34/36 normálně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Díky za odpovědi... Doufám, že až tam půjdu ,tak tam nebude ta kr*va prodavačka.... jinak můžu se otočit a jít zase pryč

arrow
profile_image
Pinkpantherra
od 11. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kabelky nevím, ale mám od nich nějaký trička a koženou bundu, a super. Peru zásadně v pračce (ty trička teda) a vypadají pořád jako nové, nikde ani žmoleček. Osobně bych si od nich kabelku koupila bez váhání

Reaguji na mishapa: Kabelku od Gaudí nemám, ale mám od nich pár kousků v šatníku a kvalita výborná.
Asi jsem moc nepomohla, ale předpokládám, že i jiné výrobky nemusí být špatná.

Reaguji na mishapa: Mám od nich hedvábné letní šaty, což je poměrně choulostivý matroš, už cca pět let a pořád jsou krásné.To stejné i košile, takže bych se nebála.
Tak ať dobře pořídíš!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené