arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Poraďte prosím kde sehnat kvalitní rozkládací sedačku na spaní nejlépe z kůže.
Našla jsem si hezké kožené rozkládací sedačky, ale chtěla bych ji na denní spaní tak mi jde o to aby bylo kvalitní.
Dá se taková sehnat do 30tis?

arrow
profile_image
Šmudlinka
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Z kůže na denní spaní do 30.000 bude asi oříšek. Já nakonec přistoupila na kompromis - koženku a spí se na ní bájo. Mám jí z Quelle za 25.000, ale je dost velká.

arrow
Neprodává v Bazaru

Schokodeluxe
Tak na denní spaní koženou rozkládací pohovku asi neseženeš. Hlavně z toho důvodu že na každodenní spaní je vhodný lamelový rošt a kvalitní prodyšná matrace a to teda žádná kožená sedačka nemá ta je jedině tak na občasné vyspání.
Pěkné rozkládací pohovky na spaní mají v Ikee, např. Beddinge, ale jsou látkové a cena se pohybuje podle kvality potahu a nebo matrace od 9-14 tis. Já jsem jí kupovala dceři a spí se na ní opravdu dobře.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Schokodeluxe
Já mám docela hezkou skládácí pohovku ze Sconta za necelých 10 tis. Je docela velká a pevná. Je fakt, že na ní neležím každý den...ale spím na ní velice často.

arrow
profile_image
myskin
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rozkládací pohovka na občasné vyspání ano, ale spát na ní každý den=záda v háji. Existují rozkládací pohovky s kvalitním roštem i matrací, ale cena tomu taky odpovídá. V nějakém časopise o bydlení byla soutěž o nejlépe zařízený pidi byt. Vyhrál byt, kde spaní bylo vyřešeno tak, že v pokoji měli udělané pódium na kterém stála klasická sedačka a pod ním ukrytý vysunovací rošt a večer prostě z pod pódia vytáhli rošt s matrací. Vypadalo to fakt dobře.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji myskin: Rozkládací pohovka na občasné vyspání ano, ale spát na ní každý den=záda v háji.

Přesně tak, každodenní spaní na rozkládací pohovce je na záda hodně špatný....jedině na pohovce k tomu určené t.j. s pořádným roštem a matrací, ale ta zase nebude kožená...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Šmudlinka: Mám jí z Quelle za 25.000,

mrkla jsem se na www.quelle.cz a pohovky jsem tam žádné nenašla

Nemusí být tedy kožená a právě s tím roštem jsem počítala že by to asi nějaký chtělo.
Jedná se o sedačku dá se říci do kanceláře, ale přesto je požadavek aby byla rozkládací a dalo se na ní kvalitně spát, vypadala dobře a byla dobře udržovatelná. Proto jsem volila kůži se kterou mám dobrou zkušenost, látkovým potahem nikoliv.

arrow
profile_image
Šmudlinka
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Schokodeluxe
Kupovala jsem jí cca před rokem a to jí měli i na webu vystavenou.

arrow
profile_image
jejda
od 8. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

URL firma ASON
spíme na ní již šestý rok a jsem spokojená - lamely + úložný prostor. Jen jak tu někdo psal - na spaní nejde kožená. Ono taky, když je 35st nechtěla bych na tom spát

arrow
Neprodává v Bazaru

96

Mám velkou rohovou sedačku Beata ze Sconto nábytku ( www.sconto.cz ) , je z materiálu "Nanovel" , vypadá to jako velur, ale údržba a odolnost vůči flekům je mnohem lepší. Když se rozloží, je z ní letiště, na kterém se dá bez problémů vyspat, spávám v obýváku pravidelně. Je vyrobená v ČR , to bylo jedno z hlavných pořizovacích kritérii a stojí v základu 28.000 , pak se ještě připlácí za křeslo nebo taburetku a podhlavky, s tím vším byla za 36.600, ale třeba už je v akci. Jinou bych už nechtěla, jsem velice spokojena .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

jejda zrovna včera jsme na tuhle stránku koukala ale nenašla jsem ceny, na kolik tě prosím vyšla?

dadabus mrknu i na sconto, děkuji ikdyž rohovou nechci ptž bych neměla bohužel tolik prostoru

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Schokodeluxe
my máme rozkládací koženou z Ikea, přesně tuhle ale jak se na ní spí nevím, máme jí jen příležitostně pro návštěvy, nikdo si ale zatím nestěžoval a tvůj požadavek na cenu splňuje
Doma jsem léta spala na Beddinge taky z Ikea, teď na ní spí máma, používá se na spaní denně už 11 let a pořád se na ní spí skvěle, takže ikeácké sedačky předpokládám budou kvalitní

Cituji Schokodeluxe: byla dobře udržovatelná

Abych tě vyvedla z omylu - látkový potah ze sedačky sundám, hodím do pračky a mám čisto, kdežto kožený ani náhodou. Máme tu koženou v bílé barvě a dosud se mi nepodařilo z ní dostat například čmáranec od propisky..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tatou tak ono záleží jaký to konkrétně potah je, u rodičů máme dvě sedačky a obě s potahem a ani jeden potah by se nevešel do pračky, takže jedině čistírna.
Našla jsem už hodně pěkných sedaček do 30tis. ale ne s roštem

arrow
profile_image
sseb
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mám už třetí rok Bedinge z Ikey, matraci si vybíráte zvlášť podle toho jakou chcete, spím na ní denně 3roky a úplně v pohodě.Skvěle se skládá a ještě líp se na ní spí.A cena tehdy kolem 12tisic

arrow
profile_image
viana
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tuším, že pohovka Simba ze sekce rozkládací sedací soupravy má i variantu v pravé kůži, a když tě potah omrzí, koupíš si textilní

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Kvalitní rozkládací pohovka na denní spaní

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené