arrow
profile_image
Olja
od 19. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat na laserovou liposukci břicha. Tím teď myslím skutečné odsátí tuku rozrušeného laserem, ne jiné metody spojené s laserem. Mám strašně moc otázek, tak snad se tu aspoň někdo najde, kdo bude moci odpovědět. Jaké jsou vaše zkušenosti? Jak jste spokojené, co vás zarazilo, nelíbilo se...? Mám strach, že budu mít na břiše hrbolky, které tu některé dámy popisovaly, zůstaly někomu po tomhle zákroku? Je ta liposukce vhodná i pro někoho, kdo ještě neměl děti? Ten tuk na břiše a v pase mě štve, jinak bych na postavě nic neměnila, ale když se snažím zhubnout nebo cvičením odstranit tuk v téhle oblasti, hubnu jen všude jinde, hlavně v prsou, a to není zrovna efekt, který bych potřebovala. Pomáhá liposukce břicha i na zeštíhlení pasu? Ráda bych konečně měla aspoň trochu žensky tvarovaný pas. Jaké máte zkušenosti s cestováním hned po liposukci? Ráda bych na ni šla v ČR, ale musela bych se potom ještě přemístit do Vídně, kde bydlím, asi bych jela vlakem, ale šlo by to vůbec zvládnout? Budu strašně ráda za každou odpověď.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Laserová liposukce břicha

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené