Ahoj holky, máte některá zkušenosti s léčitelem Juklem? (Ze Sádku u Poličky, ordinuje i v Praze) Ať už pozitivní či negativní, děkuji za reakce.

arrow
profile_image
pecccka
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, byli jsme u něho v Sádku před týdnem na doporučení kamarádky. Před námi už v 8 ráno bylo asi dvacet aut - nejde se objednat, tak doporučuji dojet dřív, aby jste se vůbec dostali v daný den na řadu. Jinak přímo v ordinaci to byla rychlovka a celkem se trefil, co nás trápí - dostali jsme čaje, vitamíny, měla jsem z toho dobrý pocit. Věřím, že to k něčemu bude - jinak kamarádce moc pomohl.

arrow
profile_image
leneczka
od 15. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

připojuji se s kladným hodnocením na pana Jukla, navštívila jsem ho před 2 lety v Sádku, dojeli jsme zhruba o půl 8 ráno a před námi byla fronta asi 50 lidí z různých krajů a různých dálek. Upozorňuju, že pan Jukl všem lidem tyká, tak ať Tě to nezaskočí při diagnostikování mých obtíží se poměrně strefil, předepsal mi především čaje, pak tinktury a vitamíny. Mojí kamarádce ale pomohl utéct doslova hrobníkovi z lopaty. Doktoři si s ní nevěděli rady, po kousnutí klíštětem se zhroutila, byla na JIPce, nebyla schopna psát a ani srozumitelně mluvit. Tento stav jí trval tak měsíc? Pomohl až pan Jukl, o kterém se dozvěděla od známého..Dodnes za ním jezdí, ale už je naprosto zdravá...

arrow
profile_image
Britneyyy
od 20. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, před rokem mě léčil bylinkami a takovými těmi praskajícími kuličkami, Vyšetří tě rukama, ale ani se tě nedotkne, jakoby bude ti tělo prijíždět z dálky. U toho jsem já omdlela, protože ze mě úplně vytáhl všechnu energii. No jinak, jak radí pecccka nejlepší je vyjet třeba už v pět ráno, protože většinou je tam plno a čeká se dlooooouho. Mě léčba bohužel nepomohla, ale byla se mnou kamarádka, která dlouho nemohla otěhotnět a nakonec otěhotněla, takže asi jak komu to pomůže. Peníze si pan Jukl bere jen za bylinky, takže počítej tak 1000 korun. Jinak je to žák pana Paseky, který byl v tomto opravdu jedinečný.

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já můžu jen doporučit. Pan Jukl je moc příjemný. Dostanete čajíky, mastičky. Vždycky mi všechno pomohlo. Za cestu do Prahy nebo Sádku to určitě stojí

arrow
profile_image
Zuzi31
od 4. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky prosím Vás, mám zdravotní problémy, hned několik a ráda bych se zeptala, jaké nemoci dokáže tento léčitel zmírnit nebo vyléčit? mám bulky v prsu, jsou nezhoubné, ale musí se hlídat, jinak trpím úzkostmi a ještě mám alergii na kosmetické přípravky a čistící prostředky aj., předem moc díky

arrow
profile_image
Viki.za
od 15. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ellie_claire:
Taky ho mohu doporučit... Jezdili jsme k němu s maminkou, která měla rakovinu. Zjistilo se to už pozdě, ale i tak jsme doufali v zázrak. Myslím, že on hned poznal, že už ji nezachrání (neříkali jsme v jakém stadiu je), ale dal nám nějaké injekce pro lepší snášenlivost chemoterapií a nějaké čaje. Když jsme po pár měsících přijeli, tak jsme nemuseli nic říkat a hned věděl, že maminka už zemřela. Určitě to na nás viděl. Sestra v té době chodila na umělé oplodnění, měla před sebou poslední pokus a řekl jí, ať tam teď nechodí, že to tělo to nepřijme, když je tak rozladěná. Ať nějakou dobu počká... Dal jí čaje a za pár měsíců se jí zadařilo. Já se teď k němu taky chystám kvůli neplodnosti, tak jsem zvědavá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Léčitel Jukl

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené