Smazat

Mám pověst děvky

Mám problém se špatnou pověstí moc mě to trápí. Minulý rok jsem nastoupila na gympl a nechtěla jsem zapadnout mezi ostatní. Chtěla jsem se nějak obrnit,nějak ukázat,že se ničeho nebojím. V té době jsem začala nosit výstřihy a jelikož mám hezké prsa tak si mě každý zapamatoval. O kluky jsem neměla nouzi,ale já to tak nechtěla. Zamilovala jsem se do jednoho z nich a on mi dal facku,když jsem mu po třech dnech chození ,,nedala,,. Ten dotyčný pořád chodí k nám na školu a roztrubuje,že jsem děvka. Jelikož je to boss školy,každý mu to věří. Byla jsem s tím i u psychologa,bohužel jsem si prošla i Anou. Před pár týdny jsem se zamilovala do kluka,který je křesťan(já ateista), psali jsme si po netu a já mu neřekla kdo jsem. Měla jsem strach,že mě i hned zavrhne,kvůli kecům které po škole kolují. Dnes jsme se setkali, on mi hned napsal sms,že by se chtěl ještě setkat. Jenže.. Ten boss se dozvěděl,že jsem se do něj zamilovala a odpoledne mu řekl lži o mě. Křestaň se už neozval. Nic mě v životě nemrzelo tolik jako to. Moc mě to mrzí,ale nechci se smířit s tím,že je konec nečemu co vlastně nezačalo.
 
arrow
profile_image
June
od 13. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je fakt smutný, ale jsou věci, se kterýma moc nenaděláš. Zkus křesťanovi napsat, že jsi se dozvěděla, že tenhle kluk mu o tobě řekl lži. A taky natvrdo napiš, proč je o tobě roztrubuje. Jestli je ten křesťan kluk, který má charakter, tak se ozve. A jestli je to člověk, kterému stačí aby mu kodokoli cokoli nakukal a on tomu bude věřit, tak s tím bys štěstí stejně neudělala.

nesmiřuj se s tim, ten "boss" bude asi pěknej kret.... bojuj o toho druhýho kluka (křesťana) zajdi za ním a všechno mu to vysvětli, pomluvy jsou hrozná věca setkáš se s nima ještě hodněkrát. Většinou pomůže je ignorovat, nedat najevo slabost a respekt z těch lidí, které je šíří, ale hlavně - nesmíme dopustit, aby ovlivňovaly názory lidí, na kterých nám záleží...

Pokud mu za to stojíš, nedá přece na nějaké cizí řeči.
Napiš mu, že si to s ním chceš vyjasnit. Brečení si do klína ještě nikomu nepomohlo.
Buď svolí a dokáže, že je opravdu chlap a umí se k tomu postavit čelem, stojíš mu za to a nebo stáhne "ocas" a bude raději věřit nějakým řečičkám (v tom případě Ti ten člověk za smutek ani nestojí)..
Je to tvrdé, ale tak to chodí..
A je úplně jedno jakého náboženského vyznání ten člověk přeci je... Na tom nesejde, všichni jsme z masa a kostí...

Kluk co ti dá facku je pěknej UBOŽÁK, možná bych to začala řešit s rodičema, protože tohle už hraničí s psychickým týráním, taky bych asi přestoupila na jinou školu a promluvila bych si stím kreštanem, a řekla mu všechno narovinu a pravdu, že jsou to jen lži a tak... Myslím, že pokud má mozek, tak to pochopí a nebude veřit nějakým kecům od tak blbího frajera

Reaguji na Edie Sedgwick: Reaguji na June:
Jenže mi to neuvěří. Je to jeho nejlepší kamarád. Je to v pr..

Reaguji na meridian:
Bohužel jsem si jistá,že o vyjasnění mnou nebude mít zájem.
Neměla jsem mu říkat kdo jsem,kdybych to neudělala psali by jsme si dál.
S nikým jsem si nerozumněla tak jako s ním.
Reaguji na Klariša:
Mamka se mě ptala jestli nechci na jinou školu.,jenže já si ji vysnila a hodně příbuzným bych takhle ublížila a zklamala je.

Cituji Jahoda888: Jenže mi to neuvěří.

Tak v tom případě Ti za to nestojí.... Nezlob se na mě, ale nestojí..
Zkusila si mu napsat? Vysvětlit mu to?
Přece Vám není x let a nebudete se hádat jako malé děti ve školce, že ona udělala a řekla tohle a on zase tohle....
S takovými lidmi se ještě v životě setkáš... Bohužel..

Cituji Jahoda888: Jenže mi to neuvěří. Je to jeho nejlepší kamarád. Je to v pr..

uvěří - dobře pro vás oba, neuvěří - minus pro něj, horší než teď to nebude, aspoň to můžeš zkusit a s klidem si pak říct, že ses snažila...

Reaguji na meridian: Reaguji na Edie Sedgwick:
Hned zítra seberu odvahu..
Kdyby to alespoň byla pravda,nikdy by mi nevěřil,že jsem ještě s nikým nespala.
Myslela jsem si,že když si vytvořím image drsné holky,budu to mít jednodušší.

no já vím, že teď se mi to mluví..já už to mám zasebou....ale jednou budeš ty ta co se směje..dle mé zkušenosti vždy takoví Bossové dopadnou blbě.... buď hrdá! a pokud je křesťan z dovolením takový trouba a nechá si nakecat takové keci od někoho kdo sám nemá vychování tak nemáš o co stát...věř, že láska na tebe teprve čeká.....ja byla s bossem několik let a teď si říkam a PROČ? poznávej lidi....a kdo bude vážně o tebe stát tak ten se tě jen tak nevzdá. teď se spíše zajmej o sebe a svou budoucnost.....chlapi tu budou pořád!

jinak ze svý zkušenosti, hluboký výstřihy na SŠ raději ne, co si pamatuju byly z toho akorat dohady...

Cituji Jahoda888: Myslela jsem si,že když si vytvořím image drsné holky,budu to mít jednodušší.

Tak to budu držet palce. Hlavně buď v klidu, nad věcí. Teoreticky v tuhle chvíli nemáš až tak co ztratit, maximálně získat a být za to šťastná.
Ono to image "drsné holky" do určité míry možná neškodí, určitě lepší než dělat vyfintěnou pipinku, která se rozpláče, když se jí zlomí nehet. Ale znáš to, všeho s mírou - včetně těch výstřihů, zvláště na střední škole. A nejhorší je zhrzený chlap..
Držím palce! Dej pak vědět, jak to dopadlo

Reaguji na Lulča:
jo přesně tak, my jsme na základce měli dva takové, všechny holky je milovaly a oni byli takoví ti "hajzlíkové" ani jeden nedodělal střední, jeden skončil někde ve skladu u ještěrky a druhý na automatech...dneska by s nima ani jedna z těch holek ze třídy neprohodila slovo...

Reaguji na Lulča: Reaguji na meridian: Reaguji na Edie Sedgwick:
Doufám,že máte pravdu. Pak napíšu jak to dopadlo. Vždycky jsem si myslela,že střední v těch přihlouplých seriálech nemůže taková ve skutečnosti být. Těšila jsem se na rozumné lidi.zvlášt na gymplu. Jak moc jsem se mýlila

 

Téma Mám pověst děvky je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené