Smazat

Mám strach, že už si s nikým jiným nebudu tak dobře rozumět a bojím se, že už nedokážu nikomu věřit

Mám strach, že už si s nikým jiným nebudu tak dobře rozumět a bojím se, že už nedokážu nikomu věřit. Ahoj holky, jsem cca 5 týdnů po rozchodu po 5ti letech vztahu. Byl to můj 1.vážný vztah (já 21,on 23) i jeho. Vztah to byl nádherný, až do letošního ledna, kdy začal pracovat. Změnil se, poznal nové lidi, zalíbila se mu tam jiná slečna (co jsem se dozvěděla až ted někdy..).

Ahoj holky, jsem cca 5 týdnů po rozchodu po 5ti letech vztahu. Byl to můj 1.vážný vztah (já 21,on 23) i jeho. Vztah to byl nádherný, až do letošního ledna, kdy začal pracovat. Změnil se, poznal nové lidi, zalíbila se mu tam jiná slečna (co jsem se dozvěděla až ted někdy..). Začal být divný, bydleli jsme spolu u mojich rodičů, naši po něm nic nechtěli, měl se tady "jako prase v žitě"..No hold to se stává, ale prostě se bojím, že už si s nikym jinym nebudu tak dobře rozumět a že už nikdy nikomu nebudu tak hodně věřit.. Mám strach, že zase do vztahu vložím vše a pak budu jen zklamaná, když se na mě zase ten člověk vykašle. Omlouvám se, potřebovala jsem se vypsat.
 

Tohle se prostě stává. Navíc, teď vidíš všechno černě, musíš tomu dát trochu čas, a projít si tou fází, kdy to bolí.
A zřejmě to slyšet nechceš-ale málokterý první vztah vydrží-měníte se,vyvíjí se vaše názory, vize do budoucnosti-prostě se vaše představy o tom, jak žít a s kým, změnily.
Na tyhle soudy, že už se nikdy nezamiluješ a nebudeš věřit, se vykašly. Teď si to představit nedovedš, za pár měsíců budeš mluvit jinak. A za pár let, bude tenhle první vztah už jen příjemnou vzpomínkou.
Je jasný, že to bolí, a ještě to bude bolet. Ale proboha, je ti 21, všechno máš ještě před sebou.Takže věř, žu bude líp, a najde se někdo, s kým ti bude dobře.
Já mám za sebou třeba dost hnusnou zkušenost z jednoho minulého vztahu, a nakonec jsem po velmi krátké době po rozchodu poznala svého současného partnera-jsme spolu přes pět let a nikdy mi s nikým nebylo tak dobře. A to jsem si po tom rozchodu říkala, že žádnýho chlapa už nikdy.Takže neboj, ono to přijde

arrow
profile_image
TerikT
od 2. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na aksile2aksile: Já s tím souhlasím, co jsi napsala, jen si to ještě nedokážu představit no .. To je mi líto, co sis prožila, ale hlavně, že jsi ted šťastná

arrow
profile_image
sweet
od 6. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Reaguji na aksile2aksile:
vztahu, a nakonec jsem po velmi krátké době po rozchodu poznala svého současného partnera-jsme spolu přes pět let a nikdy mi s nikým nebylo tak dobře

Kde jsi ho prosímtě poznala?

Reaguji na sweet: Hele víceméně to byla opravdu náhoda,na jedné vánoční oslavě.On nikoho nehledal a já taky-spíš jsme byli takové osamělé duše a chtěli jsme zapít smutek a nějak jsme se dali rozhovoru a bylo to.

Reaguji na TerikT: Chtěla jsem ti jen říct, že rozhodně není na čase házet flintu do žita. Ber to z té lepší stránky(jsem strašný optimista), mohlo se to třeba stát za pár let-měli byste děti,hypotéku a on by třeba zjistil,že má jiné představy/málo si užil apod. Pro tebe to dopadlo relativně dobře, i když to bolí. Ale neboj, přebolí to,dej tomu čas a do ničeho se nenuť, uvidíš sama, že to bude za pár dní lepší. Navîc, vše co se děje, je z nějakého důvodu, aby jsme se někam posunuli-třeba k někomu lepšímu Hodně sil,bude líp.

 

Váš příspěvek

Mám strach, že už si s nikým jiným nebudu tak dobře rozumět a bojím se, že už nedokážu nikomu věřit

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené