Smazat

Manželova milenka

Netají se, že jde k milence, představuje ji přátelům, zastává se jí. Chci být nad věcí, ale nejde to. Je na tom někdo stejně?
 
arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

cože? a proč to jako toleruješ?

A to je stále manžel? Pro mě už by byl bývalý. Můžu se zeptat na nějaký reálný důvod proč s ním seš?

arrow
profile_image
Ewiczkaaa
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aby z milenky za chvíli nebyla manželka...

arrow
profile_image
B.a.r.č.a.
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle by na mě teda taky nebylo..a pochybuju, že by to u nás prošlo třeba taťkovi a nebo i obráceně... neumím si to představit a ani nechci...
Tohle bych být tebou netolerovala? kde to jsme ne?

Nerozumím, proč od něj neodejdeš... Já bych se takto ponížovat nenechala, i kdybych měla s tím dotyčným kopu dětí. Radši živit sama sebe, popřípadě děti a znát svou hodnotu než si nechat líbit toto. Kdyby aspoň tvůj manžel zatloukal, ale když se tím ani netají... Ne, nerozumím tomu, proč se takto necháváš ponižovat.

arrow
profile_image
Sofinka188
od 4. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi děláš někde chybu ..když jde za jinou..

Reaguji na Sofinka188:
Možná ani žádnou chybu ve vztahu dělat nemusí. Někteří chlapi maji pořád chuť si něco dokazovat...

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

je na čase začít rychle "odklánět" prostředky ...a vyhledat právníka

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud ti to vadí něco s tím dělej. Pokud ti zajišťuje komfort a jinak tě nijak neomezuj nevzrušuj se a najdi si zajíčka. Možná to zní banálně ale proč komplikovat život...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sofinka188:

Toto je absolutně mylná myšlenka. Jako častá milenka to vím jistě. Nejde o to jak krásná manželka budeš, jak úžasná jsi v posteli, kolik vážíš, kolik vyděláváš, zda-li je či není o tebe zájem u jiných mužů. Časem prostě přijde stereotyp, a navíc. Můž chce rozsévat sémě a žena podvědomě hledá nejsilnějšího a nejschopnějšího samce.

Reaguji na Hanka Doll:
přesně to si také myslím... A to ani nepotřebuju být ,,častá milenka'' jako ty Doll

Cituji Hanka Doll: Časem prostě přijde stereotyp

O vztah se musí pečovat a pak nehrozí stereotyp. Když má žena vedle sebe toho správného muže, tedy žádného děvkaře a navíc umí zůstat i v dlouhodobém vztahu svým způsobem nedostižná a pro muže stále přítažlivá, pak nemá muž žádnou potřebu odcházet za pochybnými známostmi.

Takže ano, souhlasím se Sofinkou. Zakladatelka dělá patrně něco špatně, nebo má prostě doma obyčejného děvkaře. V tom prvním případě to může změnit, v tom druhém je nejlepší vztah ukončit.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Hanka Doll: Pokud ti to vadí něco s tím dělej. Pokud ti zajišťuje komfort a jinak tě nijak neomezuj nevzrušuj se a najdi si zajíčka. Možná to zní banálně ale proč komplikovat život...

jj, běžný standart 80% manželských párů...

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teda to bych se zařídila jako on..pokud máte děti tak vydrzet spolu dokud nebudou mit hotovou stredni a pak uz bych ho odkopla...ale nevím, jakou máte situaci jak dlouho to všechno takhle je a kolik roku spolu jste...

 

Váš příspěvek

Manželova milenka

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené