Smazat

Milenec. Ozve se ještě?

Můj příběh ve zkratce... a zoufalé čekání na radu. :)

SMAZÁNO
SMAZÁNO
SMAZÁNO
SMAZÁNO
SMAZÁNO
SMAZÁNO
SMAZÁNO
SMAZÁNO
SMAZÁNO
SMAZÁNO
SMAZÁNO
SMAZÁNO
SMAZÁNO
SMAZÁNO
SMAZÁNO
 
arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a já si říkala, že nebudu za moralistu, ale úplně s vámi dámy souhlasím...už zbývá jenom dodat, že zakladatelce přeji, aby se do někoho opravdu z celého srdce zamilovala a po roce zjistila, že si její milý chodí občas zaš.... bokem jinam, aby si uvědomila, jak strašně super pocit to je...

a nebuď naivní, to že ti chlap lichotí, to opravdu moc v takovýchto případech neznamená, protože to dělají jenom proto, že to nic nestojí a ty potom roztáneš nohy ochotněji

Cituji amelie1111: Navíc asi pro něj nejsi tak dobrá ani na ten sex, když se za tebou nepohrne ani 7 kilometrů. A víš co, dobře Ti tak !

Cituji dadabus: že máš zapotřebí takhle se levně nabízet jako oschlý obložený chlebíček na pultě

taky jsem se skvěle pobavila

 

Váš příspěvek

Milenec. Ozve se ještě?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené