arrow
profile_image
Sabča24
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte, neznáte někdo program, který umožňuje nahrávání videa přes webkameru tak, aby bylo možné video uložit na PC?

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

webkameru máš zabudovanou v notebooku? Pokud ano, tak stopro máš i program, který to nahraje... stačí webku pustit a měla bys tam mít možnost nahrávat, fotit atd...

arrow
profile_image
Sabča24
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na misa_sisa: No já webku právě zabudovanou nemám, mám takovou tu "externí" co ji k PC připojíš přes USB

Reaguji na misa_sisa:

To není pravda, to mají pouze macbooky.

Zkus si projet slunecnice.cz určitě tam něco bude.

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na AnnyLi:
noo vážně? Takže můj šunka notebook hp a staříček asus jsou ve skutečnosti mcbooky? Nikdy jsem s tím problém neměla... každá značka notebooku ma nejaky svuj program, ktery ti umoznuje vestavenou webku pouzivat... k cemu by tam jinak byla?

Reaguji na Sabča24:
Pokud máš externí, tak jsi k ní musela dostat cd s instalací ne? Pokud ne, tak si podle značky webkamery najdi software třeba na zmíněné slunečnici ...
Nebo Live essential od microsoftu s movie makerem by to měli zvládat, jen se musí nastavit jako snímací zdroj ...

Reaguji na misa_sisa: Tak to se omlouvám ale já měla hafo notebooku a teda jedině limitovaný od Viviene Tam měl jakoby zrcadlo ale žádný fotky nebo videa jsem dělat nemohla, až teď na Macu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Nahrávání videa přes webkameru

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené