Smazat

Nalezený tahák = poskvrněné jmého

Ahoj,
mam takový hloupý problém. Během písemky z němčiny u mě učitelka našla tahák v penále, co je horší test mi nechala, ale napsala o tom celý škole a přidala i moje jméno (nikdy předtím tohle neudělal, prostě jen vzala test a proškrtla pokus). Od té doby mi hodně učitelů řiká podvodnice. Stydím se za to, že jsem měla tahák. Teď jsem neudělala zápočet z němčiny a kvůli tomu co ta učitelka udělala kvůli blbýmu taháku se mi ani nechce žádat o nový pokus. Co si o tom myslíte? Měla právo takhle poskvrnit moje jméno před celou školou?
 
arrow
profile_image
Nairea
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na Tvým místě bych se jí šla osobně omluvit, tos asi měla udělat hned. Zase se tím ale tak netrap, taháky myslím používá skoro každej. Když dávám děckám zápočtovej test, tak je taky vidím, i když si myslí, jak jsou nenápadný. Ale nikdy jsem to nehrotila, jenom řeknu do pléna, že NEJSEM SLEPÁ a pochopí..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nairea: Už jsem se jí omluvila, netrápila bych se tím kdyby mě každý učitel neoslovoval podvodníku. Bohužel jsem přecitlivělá takže se pokaždé rozbrečím... Pochopila bych kdyby u mě ty taháky nacházela pravidelně, ale bylo to poprvé...

arrow
Neprodává v Bazaru

Nejvíc mě štve, že mě ta škola baví, ale jak mam teď očistit svoje jméno? Nikdy jindy jsem tahák neměla...

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Výraz poskvrněný-pošpiněný se používá spíše ve významu, že neprávem nebo, že tě někdo pomluvil, zneuctil.

V tomhle případě máš sice poškozene jmeno, ale poskvrnila jsi si ho sama.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Rezakoky: ale jak mam teď očistit svoje jméno?

Tohle se stalo, je to pravda, jedine co mužeš udělat se omluvit, požádat o nový test a už to nikdy neudělat. Jmeno neočistíš, ale mužeš zpět získat duvěru.

arrow
profile_image
Nairea
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Rezakoky: netrápila bych se tím kdyby mě každý učitel neoslovoval podvodníku

Tak to teda trochu přeháněj To mi příjde jako větší prohřešek, takhle někoho ponižovat, než ten samotnej tahák. Neboj, to přejde. Za měsíc už je to bavit nebude.

arrow
profile_image
Nairea
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Siiri: Jmeno neočistíš, ale mužeš zpět získat duvěru.

Neočistíš, protože ho ani pošpiněný nemáš. Je to fakt prkotina. Myslím, že taháky jsme měly skoro všechny.

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

teď jsem nepochopila, jestli jsi na střední nebo na vysoké, protože píšeš, žes neudělala "zápočet" a ty znám jenom z VŠ, ale jinak mi ten popis přijde dost puberťácký, promiň…na gymplu bych se dost divila, že by to takhle řešili, na VŠ se to hrotí asi více…u nás podvodníkům s taháky většinou sebrali test (jedno jestli zkouška nebo zápočet) a dostali F plus jim řekli, že s nimi můžou zahájit disciplinární řízení…někdo to hrotil více, někdo méně…

každopádně za vyučujícím bych zašla, požádala o nový pokus a omluvila se, případně bych mu třeba řekla, proč ses nemohla naučit, pokud máš nějaký rozumný důvod, třeba by měl trochu pochopení…okud si troufáš, řekla bych, že je ti nepříjemné, že to pořád takhle řeší, že ses poučila už dost

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Falcon: Jsem na Vyšší odborné a bohužel jsem v té samé budově jako je střední na kterou jsem chodila takže mě všichni učitelé znají. Byl to dílčí test k zápočtu, když se stala ta věc s tahákem. Na ten test jsem se učila hodně dlouho ale bohužel je to gramatika, kterou jsem nezvládala ani na střední a učitelka to o hodině pořádně ani neprobrala =(

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mě to ty moc řešíš a učitelé u vás jsou fakt hovada, pokud to takhle hloupě komentují, když to tak musím napsat. Učitelka to s tebou mohla vyřešit mezi čtyřma očima a ne to psát celé škole. Navíc když tahák někdy použil opravdu každý.

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě teda přijde zvláštní chování té učitelky...pochopila bych kdyby ti něco řekla, neuznala test a dala ti nový a třeba i náročnější. Ale napsat o tom celé škole a přidat jméno...A další věc...aby tě ostatní vyučující oslovovali podvodníku...? To je tedy chování.

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Cituji tarabell: Mě teda přijde zvláštní chování té učitelky...pochopila bych kdyby ti něco řekla, neuznala test a dala ti nový a třeba i náročnější. Ale napsat o tom celé škole a přidat jméno...A další věc...aby tě ostatní vyučující oslovovali podvodníku...? To je tedy chování.

Přesně. Člověk by myslel, že vyučující na vysoké mají nějakou úroveň... Zkus se nad to povznést, ono to časem přejde.

arrow
profile_image
EleanorWoods
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Za mě profesorky přístup neprofesionální. Každopádně asi nic překvapivého. Přijde mi, že většina lidí pracujících v takovém oboru si chodí do práce honit ego na studentech, zvlášť pokud je to nějaká mladice. Jinak ano na některé VŠ jak podvádíš, tak čau a bez šance. Na druhou stranu, kdo ty taháky nedělá. Ber to jako svou prohru, nadechni se a jdi dál

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dneska chytla tebe,zítra zase někoho jiného. Neboj,ono to časem vyšumí.

 

Váš příspěvek

Nalezený tahák = poskvrněné jmého

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené