arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj všem.
Přesně před 14ti dny jsem vysadila HA zn. Regullon. Lékařka mi doporučila vysadit, jelikož jsem prášky brala něco mále přes deset let.
Chtěla bych se zeptat zda je možné, že už teď na sobě pociťuji nějaké změny - zhoršení pleti - kosmetiku jsem nezměnila a je pravda, že mám trochu problematickou pleť, ale mám pocit, že se mi mnohem víc zanáší póry a dělá se mi akné. A druhá změna - víc si užívám sex.
Máte někdo zkušenost po takové době vysadit? Pociťovaly jste nějaké podobné změny jako já?
Děkuji vám moc.

arrow
profile_image
Lennca
od 8. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Ahojky,
taky jsem po hodně dlouhé době vysadila antikoncepci. Ale zhoršila se mi příšerně pleť a o padání vlasů ani nemluvím, byla jsem z toho neštastná, bylo to fakt strašné....a to tak, že jsem prášky začala brát znovu. A jsem zase OK....aspon vidím, co jsou ty prášky za svinstvo...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lennca:
Až tak? Vlasy mi padají zatím tak jak padaly. Mně vždy padaly trochu víc. Problém je, že já už začít brát nechci, protože třeba za půl roku za rok bychom chtěli s přítelem mimi.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj já vysadila po cca 6ti letech z vlastní vůle. Anti mi nedělala dobře. Větší chuť na sex jsem měla v relativně krátké době po vysazení...přestala mě bolet hlava. Ale negativa byla,že se mi rozhodil cyklus a po cca 8mi měsících se mi začala horšit pleť. Asi záleží jak to na koho působí, já neměla před braním HA problematickou pleť,ale ty hormony mi to asi rozhodily a tím,že jsem přestala brát tak se mi akné začalo dělat.Teď už to mám vcelku pod kontrolou,ale ano výše uvedené příznaky mohou být příčinou vysazení HA. I když 14dnů zase tak dlouhá doba není. Dle mého by to mělo být vidět tak po měsíci,ale je to asi individuální.

Ahojky, já vysadila v lednu Minervu a mám ted mastnou pleť, akné a mastné vlasy. Zatím se mi to nesrovnalo. Jsem zvědavá jestli to někdy bude lepší. Jinak jsem po vysazení zhubla a mám pocit, že nejsem jak balon. Nejen břicho, ale celkově jsem asi byla zavodněná. Jsou mi kalhoty, který jsem osm let měla ve skříni a ted mi jsou. Hlavně mě přestala bolet hlava. Při braní antikoncepce mě bolela každou chvíly, deprese. Od ledna nic.

arrow
profile_image
Vendy07
od 8. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, možné to je. Já jsem vysadila cca po 4 letech (Minerva) a už po týdnu jsem měla mnohe větší chuť na sex (už nám to kvůli mé nechuti přestávalo klapat s přítelem..), jak píše Saraa, celkově jsem tak nějak "splaskla" ,měla jsem pořád šíleně nateklé nohy a ještě mám tendenci ke křečovým žilám, na což by se taky neměla HA brát. Pleť - zatím se mi udělal jeden pupínek, ale taky mám pocit rozšířenějších pórů a celkově mastnější pleť i vlasy, ale není to nějak hrozné, předtím jsem měla zas pleť úplně vysušenou. Uvidíme, co bude dál, ale i tak chci vydržet a už nikdy to svinstvo nebrat...

arrow
profile_image
Vendy07
od 8. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jo a taky mi přijde, že jsem celkově tak nějak veselejší, víc v pohodě.. S HA jsem byla pořád na něco naštvaná, hrozně si všechno brala.. Fakt je to svinstvo!

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Shaki: zhoršení pleti

Jednou jsem na 3 měsíce HAK vysadila a už nikdy víc. Pleť asi do týdne zmaštěná a plná pupínků, byla taková dokud jsem zas nezačala brát.

Cituji Shaki: víc si užívám sex.

Tak tohle moc nechápu, aspoň já mám z tehotenství paniku a bez HAK bych byla v takové křeči a stresu, že by žádný sex ani nebyl

Já jsem po vysazení změny pocítila rychle, ale jen k horšímu, mě prostě HAK dělá dobře a nevidím na ní nic špatného. Ovšem plno žen píše pleť, vlasy, nálada, sex.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já pořád přemýšlím, zda vysadit-nevysadit...beru 4roky chloe a mám nateklé nohy,cítím i že se mi dost změnila nálada,že jsem prostě jiná-náladová...nebo změnit za slabší...

arrow
profile_image
FonkaU
od 24. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky bych ji chtěla vysadit, ale chránit se jen kondomem mi příjde docela risk. Proč už taky sakra nevymyslí něco pro chlapy! To schytaj ženský

arrow
profile_image
Zitka
od 5. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Saraa: Reaguji na Vendy07:
Pro holky, co vysadily Minervu
Používali jste při vysazení nějaké kapky nebo něco, aby právě nevznikalo akné a další problémy? Nepřemýšlíte o zavedení Mireny (pokud nechcete otěhotnět)? Nebo jakým způsobem se chráníte před početím?
Děkuju za odpovědi.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Zitka: Používali jste při vysazení nějaké kapky nebo něco, aby právě nevznikalo akné a další problémy?

Beru HAK víc jak 10 let, začínala jsem Diane 35, pak Yadinne (na nic!), teď Minerva. Vysadila jsem mezi Diane a Yadinne. Nebrala jsem nic, protože nic neznám. Ale ráda si rady poslechnu, protože to co se mi objevilo na obličeji byla hrůza všech hrůz. A rozhodně jsem neměla lepší náladu apod, naopak!

arrow
Neprodává v Bazaru

já vysadila v červnu a změna dost podstatná na vlasech, půlka pryč a mastí se.. ostříhala jsem se a je to lepší..
začala jsem brát Femigard - měla jsem menses co 20 dní a udělala se mi cysta.. po femigardu je mi líp, dneska jsem 30. den a začala jsem špinit, tzn., že to zítra dostanu. Ještě jsem začala pít ženský čaj s kontryhelem od Lerosu, snad se mi to ještě víc srovná.. Jsem tak nějak víc přirozeně šťastná, nemívám takové ty stavy úzkosti z nespokojeného života.. užívám si života bez partnera, věnuju se dětem a sobě.. dřív bych měla depku jak prase... za mě hodně pozitivní změna.. jo a ta hlava - normálně by mě dneska už bolela hlava jako prase - mívala jsem migreny i víc než 3 dny při menses i přes 5 brufenů denně. Dneska jsem si vzala 1 a už mě mic nebolí, ani takový ten tlak v hlavě nemám.. H.

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ivčáááá: já mám z tehotenství paniku a bez HAK bych byla v takové křeči a stresu, že by žádný sex ani nebyl

Možná ti od této paniky pomůže informace, že jsou známy případy, kdy uživatelky HA mají i při jejím braní ovulaci, čili otěhotnět můžou úplně v pohodě. Další ničitel železné víry v HA je ten fakt, že někdy se prášek prostě nevstřebá (tělo na hormony díky momentální indispozici nereaguje) a efekt je stejný jako když se pilulka zapomene, akorát o tom uživatelka neví, čili nic neřeší...

Když to řeknu tak, milý si párkrát postěžoval, že jsme po mém vysazení na kondomech. Nedávno jsme byli s kamarády na pivu a jedna slečna si krásně hrála s malou holčičkou, načež si jejího chlapa začali ostatní dobírat, "Pozor na ni, kontroluj jí ty prášky!" - a já milému pak zcela vážně řekla, že on má ze všech přítomných největší přehled o mém případném otěhotnění, protože kondom a Pharmatex jsou prostě "pásek a kšandy"

arrow
Neprodává v Bazaru

Já beru antikoncepci 6,5 roku. Téměř v kuse, jen 1x jsem měla pauzu před rokem a půl a nic hrozného se nedělo. Je pravda, že jsem vysadila jen na 3 měsíce.první měsíc jsem to dostala normálně, druhý 2x, třetí normálně, jinak beze změn. s.e.x miluji i s antikoncepcí,bolestí hlavy nebo břicha netrpívám, tak uvidíme, pleť mám jak kdy, třeba trošku zhubnu. Teď doberu tento měsíc a příští a pak vysazuji. Celou tu dobu beru jen Pramino.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené