arrow
profile_image
veronika123
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám problém, a bola by som veľmi rada, keby ste mi povedalo svoj názor. S priateľom som 7 mesiacov, ale posledne dni to začalo ísť dole vodou. A aj u mňa a očividne aj u neho láska zrejme vyprchala. Minule keď som to s ním chcela riešiť, tak som mu napísala, že už mi ani žiadne komplimenty nedáva, na čo mi napísal, že vraj mi ich dáva. Potom som mu napísala, že mám pocit, že poslednú dobu ma už neľúbi, na čo mi napísal, že to ja som v poslednej dobe negatívna. Tak som mu napísala, že negatívny je on, na čo mi napísal, že aké mu od rána píšem, že má z toho zlú náladu, vraj že mi nedáva komplimenty, neľúbi ma a ešte je aj negatívny a že čo mu ešte poviem. Potom sme boli spolu von, a aj dnes ideme von, ale on mi už vôbec nevraví, že ma ľúbi, niekedy sa mi aj 2 dni neozve, a proste nie som už šťastná. Ako, keby sa zmenil a začal si ma viacej vážiť tak bola by som s ním šťastná, ale takto...Ja, keď som mala vzťah pred ním, tak ex mi každý deň aj 3 krát volal, stále sa o mňa zaujímal, a tento môj priateľ ma má na háku. No, a o 2 týždne ideme na 11 dňovú dovolenku k moru. Ja sa normálne bojím, ako to dopadne. Ešte sme spolu nikdy tak dlho neboli, a normálne neviem, či mám dovolenku zrušiť či ako. Ja normálne cítim, že po dovolenke už viac v kontakte ani nebudeme. A ešte som chcela napísať, že on sa stále mení k horšiemu. Po tom, čo som mu vyčítala, že ma už neľúbi a tak, sme boli na kúpalisku, a vždy sa prezliekame v jednej kabínke, tak som, otvorila prvú kabínku a povedala tu poďme, ale nebola tam stolička na oblečenie, tak som šla k druhej a povedala alebo tu poďme a ešte som šla pozrieť do tretej kabínky, podľa mňa nič hrozné, ale on na to prvý krát na mňa skríkol a povedal BOHA..Som ostala z neho normálne v šoku. Ja už neviem, či veriť že sa zmení k lepšiemu, alebo to už len horšie bude

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Klasika. Dáváš moc najevo, že jsi na něj fixovaná a asi ho svoji pozorností a hloupýma otázkama (zda tě ještě miluje) otravuješ

arrow
profile_image
elvo
od 29. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řekla bych, že mu lezeš trošku na nervy. Trošku uvolni atmosféru. Samo, že je důležité, aby tě měl rád a je dobře, že jsi upozornila, že se ti něco nelíbí. Ale jestli i přes upozornění není žádná změna k lepšímu, tak možná z jeho strany vyprachala chuť pokračovat a to je, si myslím, docela těžké měnit.

arrow
profile_image
veronika123
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale ako mu ja môžem ísť na nervy? Veď ešte mi vyčíta aj také, že ja mu nikdy nezavolám, a že keby nebol internet, a on by sa neozval, či ani v kontakte nie sme? Minule mi vyčítal, že nemám nikde jeho fotku, tak som si bola kúpiť rámik a už mám doma jeho foto nech má radosť. Minule som nebola deň na internete a už mi vyčítal, či vraj to preto, že som si s ním nechcela písať?
Takže na nervy mu ísť rozhodne nemôžem, veď mu nevolám, teraz po tom čo mi to vyčítal mu zavolám asi raz za týždeň. Von chodíme 2-3 krát do týždňa nakoľko ja robím 12tky viacej sa nedá. A zvyšné dni sme v kontakte cez net. Väčšinu stretnutí dohoduje on...

arrow
profile_image
Dewi
od 17. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já vím, že se lehce radí, ale možná byl taky zvyklý z dřívějška si víc s ex psát, volat, stýkat se.. Píšeš, jak se mu málo ozýváš, taky ho to štve.. Podle mě má dojem, že se snaží dost, když se ti většinou ozve on.. A ještě když mu vyčítáš takové věci, tak to nepovažuje za fér.. Být tebou se ho na to přestanu ptát a začnu se mu ozývat i sama od sebe, třeba jen tak poslat pěknou sms během dne, po práci mu zavolat, jak se měl, nebo ho něčím překvapit, když se vidíte..

Cituji veronika123: aj u mňa a očividne aj u neho láska zrejme vyprchala.

Tak v čem je vlastně problém, když ani ty už ho nemiluješ?

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Podle mě to, že ti někdo každý den říká Miluju Tě není důkaz lásky. S přítelem si to neříkáme nijak často a přesto vím, že to tak je. Asi bych to tolik neřešila. A komplimenty? Taky mi to přijde jako hledání zbytečných chyb. Nemusí mi denně říkat, že mi to sluší a kdoví co všechno. Vždycky se uklidňuju tím, že kdybych se mu nelíbila, tak semnou asi není, ne?
Dovču bych si řádně užila. Je možné, že si chvilkama polezete na nervy, ale to je klasická ponorka. Jen bych si užívala dovolené s ním a problémy bych vyřešila. Pokud dovča dopadne ok, tak jedině dobře a třeba vám to pomůže. Pokud se naopak nevyvede, tak se to podle mě zhorší a pak už není moc co řešit... To je můj názor.

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Dewi: možná byl taky zvyklý z dřívějška si víc s ex psát, volat, stýkat se..

S tím já souhlasím. Bývalý byl taky zvyklý, že se nemusel o svou ex zajímat, chválit a bůhví co a ona z něj přesto byla úplně hotová, všude jeho fotky, pořád sms a volání... Někdo je tak hold naučený.

arrow
profile_image
luciferiousa
od 30. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na veronika123: zajímal by mě jeho názor..přijde mi, že to moc hrotíš, přeci jenom 7 měsíců je celkem málo a měla bys místo toho, že se té "dovolenky" budeš děsit, se začít těšit a možná si i zahulit , abys byla víc v poho a ne tak afektovaná jak se zdá z tvých příspěvků...jestli jsem se tě dotkla, tak sorry.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené