Smazat

Nelíbí se mi můj vzhled

Ahojky holky mám problém nebo jak to říct . Ve škole se mi smějou ( vím , že nejsem hezká ) ... Nevím jak se malovat , oblíkat ( nosím skoro pořád svůj styl alá sportovní oblečení , to už musí bejt abych si vyšla v košili nebo něčem elegantnějším ) . Teď se snažím si kupovat nějaké věci na sebe , abych aspoň trochu nějak vypadala . Ale obličej se nezmění ( jsem hodně po tátovi , tvrdé rysy v obličeji , chloupky mi rostou taky po celém obličeji ) a ještě ke všemu mám svůj nosánek pršák . Holky se mi smějou , že vypadám jak prasečí rypáček . Mám asi hodně nízký sebevědomí ( vím o tom , ale s mým vzhledem se zvýšit bouhžel nedá ) .
Pár fotek mám v profilu můžete se na mne kouknout ( ale nelekněte se ) .
Už si opravdu nevím rady se sebou . Poradíte mi aspoň trochu?
 

Reaguji na Misha152:
Tak prvně, máš krásné rty a zrovna ten tvůj nos se mi fakt líbí
Žádné tvrdé rysy na tobě nevidím.
Být tebou, začnu se mít víc ráda, protože jinak s tím nehneš..

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mě určitě nejsi škaredá. Jen takhle vyzařuješ,protože si to o sobě myslíš. Sebevědomí dělá divy. Kolik holek je škaredých opravdu fest,cž není Tvůj případ,a jak se ty holky nosí. Musíš se naučit se brát takovou,jaká jsi,i když to zní jako klišé. Moje rada co se týče vzhledu je jen: Zkus si nechat narůst polodlouhé vlásky a nechat si je trochu rpostříhat,vytvaruje Ti to obličej.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hmm, ono v dnešní době je to dost těžký, když se na nás všude valí ty vyhublé a dokonalé modelky....asi prostě pokud nemáš hromadu peněz na plastiky(a ani to nemusí pomoct, ale může i uškodit), tak ti nezbude než se se sebou a svým vzhledem smířit...mám kamarádku, která je kyprá a v obličeji ošklivá, ale má velký sebevědomí a je pořád vysmátá a to je prostě přitažlivé...když někam půjdeš skleslá a nespokojená, tak si o to, aby se ti smáli, de facto říkáš, musíš být v pohodě sama se sebou, najít svoje klady a ty vyzdvihnout a naučit se vtipně reagovat na urážky, když se tohle naučíš, tak ostatní uvidí, že jsi v pohodě, umíš si ze svého vzhledu i udělat legraci...to je hodně důležité, hlavně se nějak nehroutit, nebýt smutná, naštvaná....já taky nejsem kdovíjak krásná, ani hubená, ale jsem se sebou vyrovnaná.....umět si ze sebe a svého vzhledu udělat legraci, být v pohodě, usměvavá, normálně komunikovat s ostatníma a na urážky umět vtipně odpovědět a usadit tak dotyčného ... Jinak si myslím, že jsi moc kritická, na fotkách vypadáš jako hezká holka...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji kayuschka: Zkus si nechat narůst polodlouhé vlásky a nechat si je trochu rpostříhat,vytvaruje Ti to obličej.

vlásky si nechám narůst určitě jen se bojím , aby to pak nevypadalo jako cancoury

Cituji ShoesManiac: tvůj nos se mi fakt líbí

tak to jsi snad první ( teda přítelovi se taky líbí ale je to přítel a ten mi to neřekne, co se mu nelíbí )

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji ShoesManiac: Tak prvně, máš krásné rty

Přesně to jsem si při pohledu na fotky řekla jako první! Krásně tvarované i plné rty, to jen tak někdo od přírody nemá
Holka hlavu vzhůru!

arrow
profile_image
kukulicka
od 18. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak jsem se koukla na ty fotky, čekala jsem pomalu ňákou zrůdičku podle tvého popisu, ale to ty ani náhodou nejsi. Jsi hezká holka, vůbec by mě nenapadlo řadit tě ke škaredým holkám, ty vážně vypadají úplně jinak než ty. To, že se ti nějaký s prominutím "slepice" smějí hoď za hlavu, tyhle slečny mají povětšinou mindráky ze sebe a léčí si je hledáním chyb u ostatních. Možná z toho mají o to větší radost, když vidí, že se tím trápíš a nevěříš si. Tvůj problém bude ale skutečně pouze v tom nízkém sebevědomí. Musíš se naučit mít se ráda, nejde to hned, ale věř, že se to naučíš. Pro začátek, jestli ti připadá, že se neumíš malovat, si můžeš zajít alespoň jednou ke kosmetičce, ona ti poradí, jak se líčit, co ti bude a nebude slušet, to samé můžeš udělat s kadeřníkem - prostě aby ses našla tak, jak se budeš líbit i a hlavně sama sobě. S kamarádkou můžete jet nakupovat, určitě ti poradí a rozhodně se neboj koupit si něco více "dívčího", nejenom sportovní věci.

arrow
profile_image
mle
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z fotek na mě vykoukla normální hezká opečovávaná holka. Nenapadlo by mě považovat tě za nehezkou. Možná by o chtělo míň se pohybovat na omlázku a víc mezi lidma.
Když se hezky oblékneš a projdeš se po třeba po nákupním centru určitě zjistíš, že není proč být nespokojená. Jak napsala ShoesManiac, máš moc hezké rty a nosík vypadá na fotkách roztomile - ani velký, ani moc malý. Tvrdé rysy navidím.

arrow
profile_image
CapriSone
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Naopak jsi moc hezká holka,a každý den nejmíň 5x si to každý den řekni před zrcadlem Tvůj problém je opravdu jen o sebevědomí

arrow
profile_image
kukulicka
od 18. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kayuschka: Podle mě určitě nejsi škaredá. Jen takhle vyzařuješ,protože si to o sobě myslíš. Sebevědomí dělá divy. Kolik holek je škaredých opravdu fest,cž není Tvůj případ,a jak se ty holky nosí.

Pod to se podepisuju, okolí tě vnímá tak, jak se ty sama cítíš!!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji pulspuls: usměvavá, normálně komunikovat s ostatníma a na urážky umět vtipně odpovědět a usadit tak dotyčného ..

no ale jak odpovídat , když si myslím , že maj pravdu prostě už mi stačej jen ty nenávistný pohledy co na mne házej a jak na mne opovrženě koukaj

arrow
profile_image
anishga
od 11. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Takže, holky ve škole jsou krávy, to jen tak na začátek.
Koukala jsem na tvé fotky, ale nepříjdeš mi ošklivá, podle popisu jsem čekala bůhví co. Ale vykoukla na mě hezká, sympatická holka. Pokud máš opravdu mindráku z nosu, tak bych volila plastiku. Ikdyž já bych to tak neviděla, připadá mi roztomilý. Já mám třeba nos zase křivý a uplně velký, ale nějak jsem se s ním sžila. Určitě bych už nešla do blond, hnědá ti sluší více, malovala bych se v hnědých, přírodních tónech, nějakou nude rtěnku, bude lepší než ta, co máš na fotce. Rozpustila bych vlasy, klidně i navlnila, hlavně nechala narůst. Nevím, jakou máš postavu, ale nebála bych se výrazných barviček, podpatků, sukní či šatiček.. Myslím, že tě to krásně prozáří, k tomu úsměv, nevšímání si nějakých hloupých keců a šup, sebevědomí je na světě. Vím, že to není tak jednoduché, ale dívej se na sebe i trošku jinak.

arrow
profile_image
emilly
od 24. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ta hnědá barvička co máš teď ti moc sluší, trochu bych ty vlásky nechala dorůst a být tebou se začla mít víc ráda. Jsi zbytečně sebekritická, přitom působíš moc sympaticky A přesně jak říkají holky, není to tolik o tom jak kdo vypadá, ale jak se cítí..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji kukulicka: Pro začátek, jestli ti připadá, že se neumíš malovat, si můžeš zajít alespoň jednou ke kosmetičce, ona ti poradí, jak se líčit, co ti bude a nebude slušet, to samé můžeš udělat s kadeřníkem - prostě aby ses našla tak, jak

přemýšlela jsem o proměně jak dělají v salonech s kosmetičkou a kadeřnicí a vižázistkou , ale nevím jestli to vůbec k něčemu je ...

Cituji CapriSone: 5x si to každý den řekni před zrcadlem

jo kdyby to tak šlo

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji anishga: hnědá ti sluší více

Cituji emilly: a hnědá barvička co máš teď ti moc sluší

děkuji holky to je změna kterou jsem udělala ve čtvrtek , teď jsem si ještě ostříhala ofinu , ale nevím jestli mi sluší připadám si už v ní divně a to jsem si jí ostříhala včera

 

Téma Nelíbí se mi můj vzhled je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené