arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemáte saunovací kalhoty jsou z neoprenu myslím a náhodou v nich necvičíte, prodavají je v Top shopu asi za 600,-,chtěla bych podpořit hubnutí cvičím na crossovém trenažeru (eliptical) a chci začít na rotaně a myslím,že by to k zeštíhlení mohlo pomoci.Co vy na to? Rekla bych,že by to mohlo být pohodlnější než se zamotávat do potravinové folie před cvičením

arrow
Neprodává v Bazaru

Kamarádka je má, já balím do fólie. Jestli pomohou na hubnutí, to zatím nevím, ale nádherně po tom vypadá kůže. Hebká, pevnější. Jinou zkušenost zatím nemám, praktikuji to krátce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo a ještě. Uvažuji, že bych si kalhoty koupila, ale dost mě odrazuje cena. Ale prý jsou lepší kalhoty, než pás. Dobře sedí a jsou na více patiích.

arrow
Neprodává v Bazaru

no já právě ,abych zas další prašule nevyhodila z okna já bych v nich ráda cvičila,protože ta folie je trošku pracnější se zabalit a ty kalhoty asi líp sedí.Zkus zjistit od kámošky jestli i při pohybu dobře drží,pod folii se potim jako čuník,ale je to lepší alespon pocitově než cvičení bez ní.o pásu jsem ani neuvažovala,ale tyhle obchody teleshoping a pod...ve mě vzbuzují nedůvěru
a díky za odpověd

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo, ta folie je dočasný řešení, hrozně se hrne...Kámoška říká, že kalhoty nosí na ,,ostro"ani se nehnou a leje z ní, že jí pot teče z kalhot.Chci si je na cvíčo koupit, ale ještě nevím kde konkrétně.

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj,já tyhle saunovací kalhoty mám doma asi 10 let.tenkrát stály už přes 600 což je na dobtu před x lety dost.ale můžu říct že stojí za houby. nejsem spokojená. lepší je zabalit se do folie a pařit se ve folii.ty kalhoty nevim,třeba si je někdo chválí já si myslím že to jsou vyhozený peníze.ale můj názor. a zkušenost.

arrow
Neprodává v Bazaru

ty co myslím maj v top shopu,ale jiné jsem ani neviděla

arrow
Neprodává v Bazaru

radana
A včem ti nevyhovují?

Cituji radana: ahoj,já tyhle saunovací kalhoty mám doma asi 10 let.tenkrát stály už přes 600 což je na dobtu před x lety dost.ale můžu říct že stojí za houby. nejsem spokojená. lepší je zabalit se do folie a pařit se ve folii.ty kalhoty nevim,třeba si je někdo chválí já si myslím že to jsou vyhozený peníze.ale můj názor. a zkušenost.

Tak to je i můj názor a zkušenost. Já je požívala před pár lety na cvičení, ale i na spaní a kromě toho, že výsledky nebyly žádné, tak mi podivně z toho neoprenu smrděla kůže a kolikrát nestačilo ani se vysprchovat a pořád jsem to cítila, až jsem to vzdala.

Ahojy já kalhoty mám ,sehnala jsem je za super cenu na mimibazaru byly nové originál zabalené za 300 a z mojí skušenosti jsou super! pokud v nich cvičite kuže se pěkně zapotí jako v sauně a docela bych řekla že mi to fakt hodně pomohlo na celulitidu ,proto je doporučuji a myslím že je to super výrobek aspoň něco co fakt funguje

arrow
profile_image
Dzein
od 9. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nemám neoprenové kalhoty , ale jen pás, super na běh či podobné....po sundání, je břicho prohřáté a totálně promočené, takže myslím, že ty šortky budou taky dobré...

arrow
profile_image
sharon
od 16. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já ty kalhoty takémám a používám a je fakt, že je pod nimi člověk totálně mokrej, myslím, že fungujií. Bohužel stále smrdí gumou, jak už tu psala Romísek. Pořád se to zkouším vyprat, je to o trochu lepší, ale cítím to furt. Ale dá se to vydržet. Kůže mi z toho nesmrdí.

Kalhoty mám doma taky a musím souhlasit s tím smrádkem. Mezi lidi bych je určitě netahala.
Ale pocit poměrně dobrý, člověk se více zapotí a kůže je taková jemnější. Nevím, na co přesně mají fungovat, protože potem se nehubne... Ale pokud je pravda, že tuk se spaluje přednostně z míst, která jsou zahřátá, tak to možná efekt má.

arrow
profile_image
Thakin
od 5. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj jestli scháníte ty kalhoty,tak jsem je sehnala za 250 na aukru od uživatele martina98 donedávna jsem jezdila na rotopedu zabalená přes stehna do fólie a přes břicho pás, konečně zahřeju i zadek protože ta fólie a balení se do ní...na to nemám trpělivost a vždycky se mi to shrne a přesune

http://www.celulitida-sanacell.cz/

nemá někdo zkušenost s těmito?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené