Smazat

Nepřiznaná homosexualita = vnítřní zlost?

Ahoj,

ráda bych slyšela Váš názor k dané situaci.

Cca před půl rokem jsme se s přítelem nastěhovali k jeho kamarádovi, ze školy (22). Přítel tehdy myslel, že je fajn, ale jak jsme záhy zjistili, vůbec ho neznal. Na úvod řeknu, že spolubydlící má ve své ložnici 23 zbraní (automatické i historické), neodjistěné granáty, u postele kolekci nožů a mačet a náboje v míse jako dekoraci. Kromě toho neustále hraje střílečky na počítači a na jiný, než film plný krveprolití, se nedívá. To by bylo ještě fajn, jeden by mohl říct, že je to jen army fanoušek, ale začaly se u něj projevovat různé, poměrně nebezpečné příznaky - začal chodit s jednou holkou co tu teď taky přebývá a má k strašně majetnické sklony. Pořád se s ní hádá, zůří, nadává sprostě.. jde s ní ven na procházku a říká, že jí zabije a v tom lese ji nechá. Jindy, když jedl fazole, tak je vidličkou drtil a říkal, že si představuje, že to jsou lidi.

Tento člověk nemá žádné přátelé, jeho rodina žije na druhém konci světa, dokonce nemá ani žádné dlouhodobé známé či jen lékař, který by na něj dohlédl. Částečně je to i tím, že opravdu všechny do jednoho pomlouvá, je extrémně negativní a nenávidí celý svět. Má hodně nízké seběvodomí, chronicky si stěžuje a má ohromný talent z Vás dostat během chvilky veškerou energie. Vzdychání a "achjo" je spolu s nadávkami na účet jeho přítelkyni a ironickým a jizlivým chováním jediný způsob jeho komunikace.

Kromě toho má i sebevraždné sklony. Často mluví o tom "že se někdě schoulí a zabije", aby v nás vyvolal lítost. Co si však myslím, že je také důležíté, je že když se opije, tak má často na sebe homosexuální narážky. Většina jeho kamarádu si myslí, že je gay, ale on i přesto zůstává s tou svou holkou, s kterou mu to vůbec neklape. Dokonce i ta přítelkyně (soudě podle jejich sexuálního života) si myslí, že je homosexuál a ji má jen aby navenek vypadal, že je normální.

Připadá mi, že se každým dnem tato sitiace zhoršuje, on je čím dál tím víc častěji nepříčetný a zlejší. Samozřejmě jsem zkoušela s ním několikrát promluvit. Dokonce jsem mu nákoupil i nějakou literaturu, jak být šťastnější, ale on to neocenil. Ba co víc, dokonce mně za mou snahu ho měnit začal nenávidět.

Ptám se tedy Vás, myslíte si, že tato jeho zlost pramení z toho, že je homosexuál a nechce si to přiznat? Jak byste postupovali Vy? Mám z něj pocit, že buď jednou zabije sebe nebo všechny ostatní, opravdu se s ním necítím příjemně, ba dokonce bezpečně. Myslíte, že takový člověk potřebuje odbornou pomoc? Jak ho k ní přesvědčit? Či je má povinnost ho např. "předvolat" k psychologovi/psychiatrovu než se stane nějaká tragédie?

Velice děkuji každému, kdo si tento dlouhý příspěvěk přečtě, či dokonce odpoví.
 

Cituji PinkDiamond: Jak byste postupovali Vy?

Hodně rychle se odstěhovala, už včera bylo pozdě.

Cituji PinkDiamond: Ptám se tedy Vás, myslíte si, že tato jeho zlost pramení z toho, že je homosexuál a nechce si to přiznat?

Těžko tomu přijdeme na kloub.

Cituji PinkDiamond: Myslíte, že takový člověk potřebuje odobronou pomoc?

Podle toho co píšeš, tak rozhodně ano!

Cituji PinkDiamond: Jak ho k ní přesvědčit?

Obávám se, že s tím nic nezmůžeš.

arrow
profile_image
PinkDiamond
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jinak ještě dodám, že se momentálně plánujeme stěhovat pryč, protože bydlení tady není dále udržitelné. Zajímá mě však především Váš názor na psychický stav daného spolubydlícího a jestli dle Vás znamená i nějakou hrozbu pro okolí. Ještě bych chtěla zmínit, že ohledně té jeho sexuality je přesvedčen i samotný můj přítel. Dokonce i věří tomu, že je zamilovaný právě do něho (spolubyldící na mě žárlí, když jdu s přítelem ven, dokonce mu teď řekl, že by s přítelem chtěl bydlet sám bez nás holek.. což je samozřejmě absurdní).

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ach jo, člověk se za život seznámí s různýma lidma, ale psychouš co má po ruce zbraně . . . no potěš . . . asi bych se od něho držela co nejdál
divím se ti, že es o toho svojeho nebojíš, když spolu bydlí. a obávám se, že se s tím ani snad nedá nic dělat, dokud někomu něco neudělá. vůbec s tím teda nemám zkušenosti, ale kdysi jsem si stěžovala na sousedy (na úřadě), že pouštějí navolno bez dohledu rotvajlera a ten ohrožuje lidi a bylo mi řečeno, že se to bude řešit, až někomu ublíží - je to jiný příklad ale myslím, že to vystihuje prevenci našich ouřadů

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

myslím, že nenaděláš nic, ale fofrem se odstěhujte. Každopádně zbraně jen tak držet nemůže, ne?

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na PinkDiamond: toho může být hodně, možná mu celý život scházel nejlepší přítel, nějaká spřízněná duše a to teď vidí v tvém příteli a ty mu ho bereš . . . nemusí být nutně homo, i když klidně může být a nepřizná si to a mužnost si dokazuje právě zbraněma . . .

Cituji PinkDiamond: Jinak ještě dodám, že se momentálně plánujeme stěhovat pryč


Cituji PinkDiamond: Zajímá mě však především Váš názor na psychický stav daného spolubydlícího

Těžko to dokážeme posoudit, když jsme ho nikdy neviděli a nemluvili s ním. Leda Jully, by mohla poradit a stanovit diagnózu, jestli si přibrala i studium psychologie.
Já mám pocit, že prostě chceš a potřebuješ slyšet, že je gay. Ale jak my to můžeme vědět?

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na NetaNeta: jestli má zbrojní průkaz tak asi jo, ale měly by být uloženy na bezpečném místě, jako je například trezor

arrow
profile_image
PinkDiamond
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adka:
Děkuji Ti Adko za reakci. Proto jsem ještě dodala, že se plánujeme co nejdřív (do cca 3 měsíců ) odstěhovat. Veškeré sitiuace jsem se snažila popsat co nejvíc objektivně, abyste mi mohli skutečně poradit, nechci zde jen nadávat nad tím jak je hrozný. Přece jen, je to mladý člověk, něž jsem ho více poznala, tak jsem ho měla docela i ráda a mrzí mě, když vidím kam se jeho život ubírá.. Možná to zní přehnaně, ale já bych jednou, až se něco stane, mohla litovat toho, že jsem mu tehdy nepomohla nebo nevyhledala pomoc..

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na PinkDiamond: ve škole jsem znala taky pár lidí, kteří měli hodně rádi zbraně a pořád chodili na střelnici a prostě z toho vyrostli . . . nedávno se mi v meziřečí překecl i manžel, že chodil na střelnici pravidelně a teď rozhodně žádnou zbraň nemá a ani nevypadá, že by k tomu nějak tihnul. možná, že to je nějaká forma zastydlé puberty

no ale jestli se až tak obáváš o své svědomí . . . tak já být na tvém místě, napadlo by mě jedině navštívit nějakou policejní služebnu a tam se jim prostě svěřit, možná je nelegálně ozbrojenej . . . a to by už asi policajti při prohlídce poznali, kdyby byl vyšinutej. ale taky to samozřejmě můžou smést ze stolu, ale ty bys měla ten pocit, že ses o něco pokusila.

Cituji Adka: Hodně rychle se odstěhovala, už včera bylo pozdě.

já taky, vypadá to že je psychopat

Cituji PinkDiamond: Děkuji Ti Adko za reakci.

Není zač.

Cituji PinkDiamond: Proto jsem ještě dodala, že se plánujeme co nejdřív (do cca 3 měsíců )

Čím dříve, tím lépe.

Cituji PinkDiamond: Možná to zní přehnaně, ale já bych jednou, až se něco stane, mohla litovat toho, že jsem mu tehdy nepomohla nebo nevyhledala pomoc..

Chápu, je to rozumné a zodpovědné.

Cituji PinkDiamond: a říká, že jí zabije a v tom lese ji nechá. Jindy, když jedl fazole, tak je vidličkou drtil a říkal, že si představuje, že to jsou lidi.

Rozhodně není psychicky v pořádku.
Znala jsem gaye, který to dlouho potlačoval, nicméně arzenál zbraní doma neměl.

Cituji PinkDiamond: roto jsem ještě dodala, že se plánujeme co nejdřív (do cca 3 měsíců )

aby nebylo pozdě

Cituji PinkDiamond: ožná to zní přehnaně, ale já bych jednou, až se něco stane, mohla litovat toho, že jsem mu tehdy nepomohla nebo nevyhledala pomoc..

To ti věřím tak by to měl každý, ale nemůžeš si na úkor jeho zdraví nechat zničit to svoje (teda pokud by se něco stalo)

arrow
profile_image
PinkDiamond
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: Já mám pocit, že prostě chceš a potřebuješ slyšet, že je gay. Ale jak my to můžeme vědět?

Ne, samozřejmě to nepotřebuji slyšet. Je tam ale spoustu věcí, co jsem nezmiňovala a naznačují tomu. Jen jsem myslela, že kdyby tomu tak bylo, tak by se mu mohlo, po příznání si své orientace, oddychnout a nemusel by se schovávat za zbraně a zlost..

Reaguji na kivus:
Děkuji Ti za Tvou reakci On právě zbroják nemá a to kvůli tomu, že by neprošel psychotesty. Má nějaké zbraně od svého dědy a zbytek jich je zběratelských (zablokovány proti výstřelu). To však pro těch 15 mačet ale neplatí...

Možná, abych co nejlépe doplnila jeho obraz, ještě zmíním, že je trošičku hloupější a jak emocionálně tak i sociálně nevyspělý. Ono je to totiž poznat i trochu už podle zevnějšku - měří 168 cm a váží 55 kg. On říkal, že když byl malý, chodili hodně po doktorech, ale já si myslí, že v tom roli hraje jakési slabé postižení.

Cituji PinkDiamond: To však pro těch 15 mačet ale neplatí...

To ne.
Vedle takového magora bych tedy neměla klidné spaní.

Cituji PinkDiamond: Možná, abych co nejlépe doplnila jeho obraz

Raději sem šoupni jeho foto, ať se k němu po vás některá nenastěhuje.

Cituji PinkDiamond: Ne, samozřejmě to nepotřebuji slyšet.

To byla nadsázka.

 

Váš příspěvek

Nepřiznaná homosexualita = vnítřní zlost?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené