Ahoj holky, je mi 16 a včera jsem začla brát harmonální antikoncepce Minerva, jenomže mi po ní bylo tak strašně zle, že jsem ani nemohla do školy. Měl někdo z vás taky takový problém a popř. jak jste ho vyřešily? Na letáčku v krabičce bylo, že tyhle problémy vymizí během pár měsíců, ale já do té školy chodit musím.. No a třeba teď jsem si vzala už druhou pilulku a špatně mi není.. Můžete mi, prosím, některá pomoct? Napište prosím svoje zkušenosti nebo třeba vašich kamarádek Díky^^

Cutecarrie
jez tabletku po večeři.Třeba ve 20hod.Jestli se to bude opakovat často,tak pro tebe asi nebude Minerva vhodná.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cutecarrie
Třeba ti nebylo špatně zrovna s těch pilulek ne? Třeba ti nebylo dobře z něčeho jiného. Nebo opravdu jen špatná reakce. Pokud si ale myslíš, že ti bylo zle po tom prášku, řekni to své doktorce. Já jsem bývalou antikoncepci musela taky vyřadit neboť mi začalo být nějak špatně, přesně jak píšeš, ale to bylo až po roce a půl. okamžitě jsem ji vysadila. Pak jsem měla jinou a to už bylo v pohodě. Teďka neberu nic a je mi fajn

arrow
profile_image
Kamishka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cutecarrie
Já jsem Minervu taky brala a bylo mi po ní špatně, navíc jsem pořád špinila.. Doktor mi řekl, že by se to mělo po třech měsících srovnat a když ne, tak ji nebudu moct brát. No, nesrovnalo se to, takže jsem se vrátila zpátky ke svýmu Mercilonu a je mi fajn

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cutecarrie
Minerva je dost driák, takže je možné, že ti po ní bude špatně často. Mně bylo. Ač je skvělá na zvětšení prsou i na akné, tak ne každé tělo ho snese. Na to pozor. Já ji po dvou letech užívání musela taky vysadit z podobného důvodu a dneska jsem ráda, že neberu nic.

arrow
profile_image
columbina
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já když začala brát HA v 16 (Cilest) tak jsem zvracela vždy po prvním prášku v platíčku, takhle asi 5 měsíců, a tím stylem že jsem druhý den nemohla jít do školy,protože jsem celou noc prozvracela a bylo mi špatně. Pak jsem zvracela ještě po Lindynette a dokonce i po náplastích Evra.. Naopak jsem nezvracela po Yadine, Yasminelle a tri-regolu.. Jeden dr mi poradil brát HA ráno jakože se lépe vstřebá a může to pomoci od těch potíží se zvracením,tak jsem pak ten tri-regol a potom i Yasminelle brala ráno.. Ale těžko říct jestli to je pravda, nebo mi to jejich složení prostě sedlo lépe..

arrow
profile_image
Anglless
od 16. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nedávno jsem také začala užívat Minervu a první pilulku jsem si vzala během dne. V noci jsem pak skoro nespala a druhý den jsem musela zůstat doma, protože mi opravdu dobře nebylo...Nejspíš asi vážně nezbývá nic jiného, než počkat, co se bude dít příští měsíc a podle toho pak zajít za lékařem a upozornit ho na problém, který tyhle pilulky vyvolávají... Každý měsíc někde pravidelně na den nebýt není úplně fajn...

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Počkejte holky tak 3 měsíce a když to nepřejde, tak si nechte napsat jinou.

Já brala Minervu rok a nic mi nebylo, je to ale případ od případu.

arrow
profile_image
zuzlee
od 7. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Už asik 2 roky beru Minervu. Bylo všechno v pořádku,ale poslední dobou mám velké změny nálad. Nevěděla jsem čím to je,jen že dříve jsem taková nebývala. Potom jsem četla různé články a přišla jsem na to,že více holek má s touto antikoncepcí stejné problémy jako já. Takže si musím zajít k doktorovi a nechat si napsat jiné. Máte s tímto někdo zkušenosti? A kdyby někdo chtěl,mám na prodej jedno celé balení a 2plata, nechce se mi čekat,než je doberu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené