Soutěže

Nyní probíhá jedna soutěž

Prosím holky poraďte, chodím často do fitka a sportuji a nevím proč ale stále mě bolí vždy po cvičení nebo jakékoliv námaze svaly, hledám na netu nějaké olejíčky do koupele pro uvolnění svalů - prý je to nejlepší, ale našla jsem snad jen od dvou značek jeden, navíc asi za 90,- tak jim moc nevěřim ....děkuju moc předem za rady

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

stačí třeba i červenej Radox a nebo Tetesept děla Muscle Joint sůl a olej

arrow
profile_image
Nufice
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hehe zrovna před hodinkou jsem přišla z fitka a natáhla se zbytkem gaineru do vany a přemýšlela, že bych něco takového taky potřebovala. Máme v koupelně jen nějakou mátu do koupele no, ale nevím čeče. Budu ráda když někdo poradí něco odzkoušenýho.

arrow
profile_image
Deci
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně se osvědčila modrá pěna Radox Muscle Soak.

jj zatím jsem koukala na ten tetesept jak psala amnesia a jestli nikdo nenapíše další názory tak koupím ten, píšou že je přímo na uvolnění svalů po fyzic. námaze atd. takže přesně to co potřebuju já
připadám si dycky jak kdybych byla ve fitku pul dne, přitom tam jsem přes hoďku a to už makám několik měsíců 3-4x do týdne pravidelně a furt svaly bolíííí

arrow
profile_image
Šmoulajz
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji unique_face: přitom tam jsem přes hoďku

tj už zbytečně dlouho... cvičení pak není efektivní... odpočíváš také?

arrow
profile_image
Šmoulajz
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji unique_face: furt svaly bolíííí

Nezanedbáváš strečink?

Reaguji na Šmoulajz:
právě že vůůbec, před cvičením protahuju, po cvičení 10min strečink, a posiluju přesně podle sestaveného tréninkového plánu od trenérky takže chyba být nikde nemuže...taky nevím čím to...

Reaguji na Deci:
mě ty pěny nějak nepomáhaj,mam od radoxu také na ulovnění svalů ale nic, si říkám že ty olejíčky by se mohli sehnat lepší tak uvidíme.

arrow
profile_image
Nufice
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem po fitku taky rozlámaná, ale musím říct, že tak jako příjemně a nemyslím si, že to je špatně. Osobně si myslím, že pokud tě ty svaly úplně nepálí, nejsou horké, že jsi to fakt přehnala, tak slabá bolest je v pořádku. Jinak před posilováním dělám spíš dynamický strečink, po cvičení statický a cvičím max do hodiny.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Olej do koupele pro uvolnění svalů

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené