arrow
profile_image
veronika123
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vo februári sa chystám na operáciu. Dosť sa bojím, že keď pôjdem po operácií domov a vystúpim z auta, že stretnem nejakého suseda, alebo niekoho známeho. Vám bolo jedno, že vás také uvidia?A keď vás také videli, mali nejakú zvláštnu reakciu? Za odpoveď vopred ďakujem.

veronika123
Vůbec neřeš takové věci! A na nějakou reakci bych vůbec neodpovídala! Já byla na operaci prsou a taky mě viděli sousedi, jak mě přítel pomalu nesl z auta, jak jsem bolestí nemohla ani chodit a držela si prsa a samozřejmě, že příšerně koukali, ale v tu chvíli mi bylo jedno, jestli mě někdo vidí, nebo si něco myslí. Je to přece tvé tělo, tak co je komu do toho! Ale rozumím ti, taky jsem měla obavy z urýpaných lidí, jaktože mám najednou větší prsa. Holt tomu se nevyhneš, lidi se vždy starají o ostatních, jen ne o sebe.
Jedna paní od nás taky venčila pejska s ovázaným nosem a vůbec mi to divné nepřišlo.
Hodně štěstí

arrow
profile_image
marrie
od 26. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moderátorka

Myslím, že v dnešní době je tohle už normální + na druhou stranu zase spoustě lidí ani nedojde, že jsi byla na plastice, spíš budou myslet, že jsi třeba po havárce nebo něco.
Samozřejmě, že se podívají, já bych se na člověka, co jde se zavázaným nosem podívala také, ale to je přirozená reakce, ti lidi to nemyslí zle, jen se dívají na něco neobvyklého, to dělá každý

arrow
profile_image
bagheta
od 13. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já jsem nedávno potkala jednu holčinu po plastice v Brně v olympii. Šla normálně s přítelem a nakupovali jako by nic...to víš že na ni lidi koukali,ale myslim že málokomu došlo,o co go...samozřejmě že jsem na ni taky koukala,nedalo mi to,ale spíš s obdivem-že je odvážná jít takhle mezi lidi...a pak jsme se o tom bavily s kolegyňkou (dělaly jsme tam promo akci) a tý teda vůbec nedocvaklo,že byla na plastice,myslela si,že má zlomený nos.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak nos opravený nemám, ale když jsem jela domů a z podpaží mě trčely drény tak mi to bylo úúúplně jedno.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pravděpodobost, že někoho potkáš zrovna když budeš vylézat z auta je dost malá. Nemysli na to a klidně pak i vyraž ven, když budeš mít chuť. Já jsem všem říkala, že jsem upadla na kole a trochu si pochroumala nos. Pravda je, jak už tu holky psaly, že si nikdo nebude myslet, že jsi byla na plastice, ale že jsi měla úraz. Jedna číšnice se mě ptala "Jů, vy jste bourala?"
No a na zbytek čumících na ulici se jen usměj. Upřímně jsem byla radši, když někdo koukal na modřiny a na sádru než když někdo koukal na můj nos z profilu před. Tak se to dá taky brát

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

První týden jsem se styděla,ale po 14dnech doma, jsem jela MHD z jedny strany Prahy na druhou, chodila nakupovat a lidi mi byli ukradený. Dokonce se mě jedna prodavačka litovala, že taky měla takový úraz

arrow
profile_image
personal
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

...Vem si příklad z našich celebrit...třeba můžeš říct, že jsi uklouzla a upadla na mísu jako Bartošová ...dělám si srandu. Jábych se na to vybodla a dělala bych jako by nic. A kdyby se tě nějaký zvědavec přeci jen ptal, tak bych řekla, že jsem měla problémy s nosní přepážkou a špatně se ti dýchalo, proto jsi musela absolovovat menší zákrok.

...jinak držím pěstičky

arrow
profile_image
marichen81
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

já každému tvrdila že mě zmlátil šéf...ale každému sem nakonec přiznala plastiku...myslim že se není za co stydět...ja se s tou sadrou promenadovala centrem ostravy, v praci, ve škole na přednáškách...když se někdo divil tak sem mu odpověděla co se dělo a všichni mě spíš obdivovali za tu odvahu..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené