Smazat

Osamocené léto

Vím že na to není žádná rada, ale jen se potřebuji vypsat. Našla jsem si na léto brigádu v Praze kde jsem si našla byt, ale nemám tam žádné kamarády a tak strávím léto asi úplně sama.

Ve volných dnes mám v plánu chodit často na koupaliště, protože v loňských letech jsem si toho válení u vody moc neužila. A tak si říkám, že se možná s někým seznámím tam, ale jak? Jsem celkem stydlivá, takže abych sama někoho oslovila u mě nepřipadá v úvahu. Tak mi nezbývá asi nic jiného než jen čekat, jestli náhodou někdo osloví mě . A nebo opravdu strávím léto úplně sama, bez kamarádů, bez přítele...
 
arrow
profile_image
LadySephira
od 7. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co jsem si tak všimla tak v poslední době tu holky zakládaly témata, že nemají kamarádky a chtějí se seznámit, docela dost se jich tam sešlo a myslím, že to bylo dost právě o Praze. např. http://www.omlazeni.cz/chybi-mi-kamaradka-113-4269 14-0.html ale myslim, že těch témat tu bylo víc. Nedávno jsem viděla něco podobného i na votoc vohoz.

arrow
profile_image
Majka69
od 16. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Keď si zbabelá niekoho osloviť a chceš len čakať, tak ti to aj patrí, byť sama. V živote k tebe nič nepríde samo, nie ešte úžasná kamarátka alebo princ na čiernom Porsche. Ak niečo chceš, musíš ísť tomu v ústrety.

arrow
profile_image
katjuska
od 15. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem šíleně stydlivá a nikoho bych sama neoslovila. Ale stačí se usmívat a lidé přijdou sami, zvlášť u té vody, to mám vyzkoušené Takže hlavně úsměv!

Cituji Majka69: Keď si zbabelá niekoho osloviť a chceš len čakať, tak ti to aj patrí, byť sama.

No jo, prosím tě, zas ty tvoje rady Bych chtěla být pesimista jako ty teda.

arrow
profile_image
Lasička_
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A co máš za brigádu? Třeba by ses mohla s někým seznámit tam, stačí se zeptat kolegů, jestli by třeba po práci nezašli na pivo nebo k vodě
A jak to máš s tím bydlemím? Nemohla by sis tam pozvat kamarády z tvého bydliště? Třeba na nějaký ten víkend nebo když budeš mít volno...

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Majka69: V živote k tebe nič nepríde samo, nie ešte úžasná kamarátka alebo princ na čiernom Porsche.

Takže ona má přijít za ní/m? ona k ní/němu přijde sama, takže asi to někdy funguje
Ale spoléhat na to asi není to nejlepší řešení.

Cituji katjuska: Ale stačí se usmívat a lidé přijdou sami

Přesně tak já stydlivá nejsem, spíš lenoch v tomhle. Ale emoce vše vyřeší, nejlíp asi ten úsměv, ale už se mi kolikrát stalo, že jsem se kabonila jako mrak a někdo za mnou přišel, co se stalo a že mě rozveselí.
A bacha, někdy stydlivost může působit jako arogance..

arrow
profile_image
katjuska
od 15. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Dendínka: A bacha, někdy stydlivost může působit jako arogance

Ano, na to pozor, proto se snažím pořád usmívat. Už se mi mnohokrát stalo, že jsem se s někým seznámila a dotyčný mi řekl, že si myslel, že jsem namyšlená právě proto, že jsem stydlivá (což ale nevěděl).

arrow
profile_image
smoulovka
od 23. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Dendínka: se mi kolikrát stalo, že jsem se kabonila jako mrak a někdo za mnou přišel, co se stalo a že mě rozveselí.

mě se to taky nedávno stalo.. byla jsem nehorázně smutná, nasran*, nenalíčená a kruhy pod očima a on mě oslovil jeden chlap

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji smoulovka: mě se to taky nedávno stalo.. byla jsem nehorázně smutná, nasran*, nenalíčená a kruhy pod očima a on mě oslovil jeden chlap

Takoví zachránci, že

 

Váš příspěvek

Osamocené léto

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené