Smazat

Pocit samoty

Ahoj holky, našla by se tu nějaká kamarádka z Brna a okolí na nějaké akce, večírky nebo jen tak sednout na kafe? :) Ráda bych zajela s někým třeba i na dovolenou k moři, na hory apod.

Mám teď takové blbé období a připadá mi jako bych všechny přátelé ztratila. Všechny kamarádky se na mě vykašlaly, protože si našly přítele a teď se už se žádnou moc nevídám, protože na mě nemají buďto čas nebo by jejich přítel musel s námi a podobně. A když si chci pokecat o svých problémech, tak jediné co od nich slyším, tak je: "to bude zas v pohodě" - taková fráze jen aby mi jak se říká zavřely hubu. Takže sedím buďto doma nebo jsem jen se známými, se kterými si ani jaksi nemám moc co říct. O kluka jsem seď asi po roce přišla, vlastně jsme spolu ani pořádně nechodili i když jsem moc chtěla a měla jsem ho ráda a na Valentýna mi řekl, že "to tam prostě není". Takže tak jsem dopadla Žádná pořádná kamarádka ani přítel a nic. Nejsem žádná citlivka ale teď to na mě nějak padlo. Přijde mi, že nemám žádný smysl života a poslední dobou se jen trápím. Takže kdyby se našel někdo s podobným problémem jako já, určitě se ozvěte
 
arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj Ja v Brne študujem a keby si chcela tak kludne by sme sa mohli niekedy stretnúť.

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem z Brna, ráda se domluvím

 

Váš příspěvek

Pocit samoty

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené