arrow
profile_image
VanilaEis
od 14. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám domluvený kurz v casinu na krupiérku. Chci se zeptat, zda s tím má někdo zkušenosti? Je to při kurzu placené? A dostanu potom nějaký "diplom", že mám kurz krupiérky? Děkuji

Přesně nevím co dostaneš nebo nedostaneš, ale bratranec šel dělat také krupiéra. Zpočátku jel na kurz, který trval několik týdnů. Byl ubytován v dobrém bytě s několika dalšími lidmi a moc se mu to líbilo. Během kurzu se musel učit německy - číslovky a různé termíny. Taky se muset dobře a hlavně rychle naučit počítat, aby dokázal lidem říkat výhru ihned + se pochopitelně musel učit hry - ruletu, poker a další.

Jakmile kurz udělal, tak dostal hned práci v kasínu a nástupní plat kolem 14 000. Po dvou měsících mu zvedli plat na 17 000 s tím, že pracuje 4 dny v týdnu (pouze noční směny). Ubytování má během pracovních dnů hrazeno od zaměstnavatele. Také má placenou stravu v podobě rautů - celý den může sníst cokoli chce a v jakémkoli množství a platí za to nějakou symbolickou cenu (tuším, že 30 Kč). Dál má přestávky 15 min po odpracovaných 20ti minutách - je to prý proto, aby byli krupiéři stále ve střehu a nebyli unavení.

Myslím, že je to hodně dobrá práce.. pokud projdeš tím kurzem

arrow
profile_image
VanilaEis
od 14. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji ti Já studuji, ale po kurzu se jde prý domluvit na víkendy nebo tak. A o velkých prázdninách by nebyl problém vůbec žádný. Prý potom bych měla 150 Kč na hodinu. Prý němčinu musím umět alespoň trošku, hlavně číslovky. Jen se bojím, abych ten kurz udělala a šlo mi to. Budu tam jako brigádník ne jako stálý zaměstnanec, takže tedy DPP. Jo a vlastně nevíš, zda po tom kurzu dostal nějaký "diplom"? Jestliže třeba kurz udělám a třeba po pár letech bych to ukončila mi zůstane nějaký papír v ruce?

Jasně, němčina ta je jasná. Podle mě ten kurz uděláš v pohodě. Bratranec, kterého už jsem zmiňovala na začátku to taky udělal a přitom je to tele. Matematika mu nikdy nešla a karetní hry už vůbec. Chvíli se učil německy, procvičoval matematiku, aby mu to v hlavně rychle počítalo a karetní hry se naučil v pohodě a teď se tím slušně živí. Myslím si, že je to dobrá a nenáročná práce, při které si jde vydělat pěkné peníze.

Pokud děláš rekvalifikační kurz nebo jakýkoli jiný kurz, tak by jsi vždy měla dostat nějaký diplom nebo papír o tom, že to opravdu máš. Pokud ho nedostaneš, tak by asi byla někde chyba nebo nějaká levárna.

arrow
profile_image
VanilaEis
od 14. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji tedy za příspěvěk, určitě mi pomohl

arrow
profile_image
Terezzzzza
od 20. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, krupiérku jsem dělala v v ČR i v zahraničí. Ke kurzu se každý zaměstnavatel staví jinak, jeden celý kurz hradí, druhý jeho cenu následně odečítá ze mzdy. Je to individuální. Po kurzu samozřejmě dostanete certifikát, který můžete uplatnit v celé EU. K přečtení mohu doporučit hezký článek, který práci krupiéra hezky popisuje: URL kždopádně pro hledání místa mohu doporučit stránku, na které jsem našla místo já a jsem s ní spokojená. Na těch větších jsem vždy jen posílala emaily a nikdo neodepsal - nejspíš velký nával lidí. URL

arrow
profile_image
VanilaEis
od 14. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LenkaOkrouhla: Bohužel nebyla. Něco mi do toho přišlo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené