arrow
profile_image
suizi
od 21. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj ,
chtěla bych se zeptat, zda někdo nevíte, jestli na vysoké, obor psychologie, požadují maturitu z biologie nebo jestli neznáte, co kromě udělání testů požadují, zda je zvýhodněn dobrý prospěch atd.

To je podle mě nesmysl, protože já možnost maturovat z biologie nemám

arrow
profile_image
suizi
od 21. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky se mi to nezdá, dnes mi to jeden člověk řekl a mě to naprosto překvapilo, ale radši se ptám vím, že je tam možnost vybrat si mezi testem z bioly nebo ZSV, ale o poviných maturitách nic nevím...

Když si prostuduješ weby vybraných VŠ, tak se jistě dozvíš, co požadují při přijímacím řízení

Koukni zde: http://www.vysokeskoly.cz/clanek/porovnani-oboru-p sychologie
je to sice z roku 2008, ale novější informace jsem nikde nenašla je to jak píšeš, volíš ZSV nebo biologii, ale ne všude

arrow
profile_image
suizi
od 21. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no já to hledala a nevím jestli jsem slepá nebo prostě neumím hledat, ale našla jsem jen popois testů a přijímací zkoušky jako takové, o jiných podmínkách nic proto se ptám tady, jestli někdo nemá zkušenost

arrow
Neprodává v Bazaru

Když si nejsi jistá, napiš jim email... Tady to za tebe bud nekdo vyhleda nebo bude jen polemizovat..

arrow
profile_image
Bjetushka
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Co si pamatuju tak jedině v Olomouci u ústního pohovoru chtěli nějakou praxi, to by tě asi mohlo zvýhodnit, jinak do Brna ani nikam jinam rozhodně maturitu z biologie nepotřebuješ (pouze je to pak výhoda pro tebe u oborového testu), důležitá jsou TSP a oborový test a v Praze pokud si dobře pamatuju tak Scia + oborový test a myslím že je tam i nějaký ústní pohovor.

arrow
profile_image
suizi
od 21. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aha, tak to je super A tou praxi se myslí nějaká dobrovolnická činnost?

arrow
profile_image
nikita111 mojeid
od 23. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj! Určitě nepotřebuješ maturitu z biologie, neboj! Jinak dobrá je již zmíněná praxe, např. dobrovolnictví a mít přečteno hodně odborné literatury.

arrow
profile_image
evka012
od 17. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojko,
ne maturitu z biologie nepotrebujes, avsak hodila by se, jelikož na přijimačkách v mnoha případech biologii testují. Zde
http://www.kazdodennipsychologie.cz/prijimaci-zkou sky-psychologie-studium-psychologie/
najdeš poté naprosto přesně co na jakou školu potřebuješ

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Přijímací řízení VŠ psychologie

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené