Smazat

Proč si všechno tolik beru?

Celkově bych se chtěla vypsat ze svých problémů, ale většinou se týkají mého přítele, ráda si nechám poradit od vztahově zkušenějších, protože někdy vážně nevím kudy kam.

Poslední dobou, hlavně co jsem ve vztahu, zjištuji, že mám závažný problém. A to to, že si všechno strašně beru, jsem s přítelem 8 měsíců, fakt ho miluju a vypadá to že on mě taky, přesto jsem často neštastná...

Jde o to, že si všechno strašně beru, neodepíše pár hodin třeba, užuž vidím rozchod, nebo se neozývá, udělá něco co nikdy nedělá a už vidím bůh ví co. Vím je to na nic, ale nějak s tím neumím bojovat a paradoxně jsem pak častěji smutná.

Mám to asi po mamce, ta taky hodně prožívá tatku i když je to podle mě v pohodě.

Máte někdo radu co s tím? Moc by mi to pomohlo.
 
arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem taková dřív byla ale uvědomila jsme si že je to jen a jen na škodu a že bych se měla v první řadě zajímat hlavně sama o sebe a žít především svůj vlastní život! -tj. neviset na příteli tolik-ten kluk to ocení.. Takže v první řadě zkus zapracovat na svém sebevědomí. Doporučuji, přečíst knížku "Milůj svůj život" a nebo "Proč muži milují potvory" - to je kniha trochu o tom jak nebýt jen přítelův ocásek a být více svá - pro muže žádoucí. Držím palce.

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holka.. Jako kdybych četla sebe... a opravdu souhlasím s Bejbiss.... Je to opravdu na škodu.... nepřináší to do vztahu nic pěknýho... S příelem jsem byla přes 4 roky a taky jsem ho ve všem podezřívala, když mi nebral telefon bůh ví s kým byl a co dělal.. Naštěstí, když jsme spolu začlai bydlet tak to přešlo.. ale celkově jsem si uvědomila že takhle nechci žít... s přítelem jsem se rozešla.... Ty si musíš uvědomit, proč to děláš.. Nemáš v něm důvěru? Zklamal tě někdy? Pokud to děláš beudůvodně, opravdu zapracuj na svém seběvědomí... Pokud ti nějak ublížil, pak nemá cenu v takovém vztahu pokračovat, protože už se nejspíš nezměníš.... Já si řekla, že v dalším vztahu rozhodně taková být nechci a udělám pro to cokoli....

Takhle to má moje nelepší kámoška. S přítelem jsou spolu 6 let, je jim 22 a příští rok se budou brát. Každý den se navzájem stíhají, když je ona u mě na návštěvě, tak on jí mezitím každých deset minut zavolá, přitom bydlím vedle nich. Stejné je to z jeho strany, pořád jí telefonuje, do školy a tak. Z mého pohledu a pohledu většiny přátel je to šílený, já bych to osobně nesnesla ale jim to zřejmě vyhovuje. Řekla bych, že to hodně obtěžuje okolí.

Takže holky, věřte přítelovi, i když nevíte co dělá, protože on to pozná a nikomu se tohle nelíbí. A hlavně jak psala Bejbiss - BUĎTE SVÉ!

 

Váš příspěvek

Proč si všechno tolik beru?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené