arrow
profile_image
vivien
od 7. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj.viem,že je neskutočne vela metód predlžovania a zahusťovania vlasov za studena,mňa ale zaujíma novinka,predlžovania za studena keratínom pomocou ultrazvuku. keratin sa zahreje len na menej stupňov ako sposobom za tepla a používa sa na to ultrazvuk.nepoškodzuje to vraj vlasy..nemáte skúsenosti?alebo s nejakou inou metódou za studena ,ale nech je aj kvalitná a trvalá.nie len na 3 použitia a podobne..

vivien
Ahojky, s keratinem za studena zkušenost nemám, ale pokud chceš, aby ti to teplo nepoškodilo vlasy, tak zkus trubičky-matodu bellargo, nebo bond, bond plus. Zahřívá se ta trubička,smrští se teplem, takže tvoje vlastní vlásky se nepoškodí. Navíc nemusíš nastavené vlásky po 3 měsících měnit, nebo odstřihávat keratin, u trubiček ti vydrží jak dlouho chceš a ty umělé vlásky z pramínků nevypadávají.

arrow
profile_image
evulineska
od 9. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, má už někdo zkušenost s keratinem za studena? Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy a všude se píše, že je to nejšetrnější metoda. Je to pravda? Děkuji

arrow
profile_image
Ko Ko
od 16. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Prodloužení vlasů ultrazvukem je jen jakýsi marketing, u prodloužení vlasů klasickým keratinem neničí vlasy to teplo, kterým se keratin taví, ale spíš nešetrnost kadeřnice (obvykle při posunu). Proto už bych keratin nechtěla.

arrow
profile_image
MusicLover
od 10. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Prodloužení vlasů ultrazvukem je jen prodloužení vlasů keratinem, ale který se taví jinými kleštěmi. Šetrné to není a pramínky drží mnohem méně, protože nejsou tolik protavené. A také aplikace déle trvá a posuny pak trvají třeba 6 hodin.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Prodloužení a zahuštění vlasů keratinem za studena (ultrazvukem)

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené