arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně náhlých změn nálad. Můj přítel už ztrácí nervy a mě to vážně ubližuje, jsem z toho všeho nešťastná. Jde o to že mu pořád něco vyčítám a pořád brečím, nedokážu si nic pořádně užít. Ve všem hned něco vidím. Neumím to dobře popsat ale mám dojem že by to mohlo být antikoncepcí. Než jsem začala brát HA nic takového jsem nevyváděla. Po třech letech braní HA se to objevilo a jde to z kopce s mýma náladama. Chtěla bych znát vaše názory, popřípadě jak jste to řešily vy, pokud jste to taky zažívaly.

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych řekla, že to klidně může být HA, zkus změnit. Mě osobně to dělalo ten první měsíc, co jsem s ní začínala....byl to děs..chvíli jsem brečela, pak jsem byla protivná, zlá, no fakt naprostá hrůza, chtěla jsem to po 2 týdnech vzdát, ale pak se to upravilo. Kamarádka pravidelně vysazovala HA při zkouškách apod., protože se ji lépe učilo, byla klidnější a vyrovnanější....

arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já právě dlouhou dobu po začátku HA byla v pohodě a hlavně mi ustaly ty hrozný bolesti při menstruaci, ty sem měla díky HA celkem v pohodě. A pak najednou se to začalo zhoršovat,nálady, výčitky, vztahy. Nevím jestli vysazení nebo změna HA, nevím co by stačilo. Protože kvůli těm bolestem, když jsem neměla HA, jsem nemohla chodit ani do školy a ted v práci určitě doma být nemůžu. Tak hledám tu nejlepší variantu jak si pomoci.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Může to být HA. A nebo těhotenství taky. Zkus změnit HA, ale asi to nebude lepší, pokud je to způsobené právě HA

arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No přemýšlela jsem třeba nad náplastěmi, nemám ale s nimi zkušenosti. Někde jsem četla, že by to mohly zlepšit. Jen mi nejde do hlavy, když mi dřív HA vyhovovala, tak proč najednou dělá tohle.

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím, jestli všechno svádět na antikoncepci.

arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě teda musím říct, že ty nálady mám během menstruace a krátce před a po ní. Ale bez HA jsem tím netrpěla, byla jsem v pohodě pořád.

arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak nevím no třeba to HA ani nebude, nikoho prostě neznám, kdo by tim trpěl, tak se obracím na tuto diskuzi

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

určitě to bude změnou hormonů, takže klidně HA, taky jsem to tak měla, nejdřív ok a postupně se to zhoršovalo až po asi 3 letech jsem byla hrozně přecitlivělá - ve zprávách říkali, že někde někdo umřel a já hned brečela atd. přítel už z toho byl na nervy, protože mi něco řekl (nic špatného nebo tak) ale mě to hned vytočilo a takhle pořád... Pak jsem ji přestala brát a jak kdyby mi spadl kámen ze srdce (samozřejmě ne ze dne na den) a od té doby si připadam taková lehká, nic mě netrápí, jsem zas optimistka jako kdysi
Jinak taky jsem HA brala kvůli bolestem, ale po vysazení se mi už v podstatě nevrátily - respektive rok a půl ji neberu a za tu dobu jsem měla asi 2 menstruace bolestivé, ale to beru jako super úspěch

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na veru.h:
z niečoho to pramenit musi,može to byt aj niečo,čo ta podvedome štve..ja by som si kupila nejake tabletky čisto na prirodnej báze.. čo ukludnia... u nás su Deprim,,, čisto bylinkove a ukludnia..

arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jancysska: Tak s těma bolestma by bylo fakt super kdyby se po vysazení už nevrátily, já jen prostě nesnáším kondomy tak pořád spekuluju, jak to pořešit jinak

arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na diablik: No je fakt, že se toho směnilo dost v mém životě a že nejsem spokojená s některými věcmi, je možné že je to třeba taky jen nějaká úzkost a že za to HA nemůže, už jsem chodila i k psycholožce, a ani to nepomohlo (vůbec)

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na veru.h: tak zkus pro začátek jen jinou HA, někdo mi říkal, že by se měla pravidelně měnit, ale co je na tom pravdy netušim

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Buď HA nebo se naučit ovládat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nemusí to být antikoncepcí,já žádnou neberu a tyto nálady jsem měla taky.Chce se hodit do klidu a začít myslet víc na sebe,asi moc přemýšlíš nad blbostma.Je taky důležité jestli jsi spokojená v práci,nebo ve vztahu.Je možné že tě něco užírá a ty to takhle dáváš najevo aniž bys chtěla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené