Smazat

První společné setkání rodičů obou partnerů

Zdravím, plánuji takové překvapení k přítelovým narozeninám. Chystám se pozvat mé a jeho rodiče do jedné skvělé restaurace, abychom společně oslavili přítelovi narozeniny (samozřejmě přítel nebude vědět o tom, že je tam zvu, chci aby to bylo pro něj překvapení a abychom mu tam všichni hromadně popřáli). Jsme spolu již několik let (4 roky ) a ještě jsme naše rodiče neseznámili. Nebyla příležitost, nebo prostě nevím asi ještě nebyl ten správný okamžik. Partner se toho neujal tak se tohoto kroku ujmu já. Jen se trošku obávám aby nevázla konverzace, aby nenastalo trapné ticho, jak je nejlíp představit a seznámit. A tak dále a tak dále... Poraďte jaké společné téma nahodit. Jak zapojit rodiče aby se spolu bavili a neseděli jak pecky a konverzaci bych musela celou dobu propojovat já. Čemu se vyvarovat, nebo prostě napište jaké bylo vaše seznamování rodičů. Jestli jste zažili nějaký trapas nebo nějaku veselou příhodu.
Díky moc




 
arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Bohužel ti neporadím. S přítelem jsme více, jak 7 let a naši rodiče jsou rozvedení, každý má svého partnera.. To znamená 4 páry, celkem 8 lidí. Navíc moje máma se nesnese s tátou, a teď jak koho a s kým seznámit Bohužel ani na svatbu bych nemohla pozvat všechny najednou, tak se i tomuto kroku vyhýbám, kvůli výše zmíněnému (stále více se mi líbí představa svatby třeba na Bali)

Tudíž jsi ještě v dobré situaci, pokud jsou rodiče rozumní, budou vědět, že jsou tam hlavně kvůli vám mladým a bude to v pohodě. Z okolí jsem už několikrát zažila, že si rodiče partnerů sedli více, než je zdrávo a pořádali akce právě bez svých dětí, jen páry spolu

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Upřímně - nejsem si jistá spíš tím, že tvůj partner bude překvapen v dobrém slova smyslu. Tahle setkání rodič bych být tebou nerozhodovala za oba. O tom si spíš promluvte.

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, taky bych to asi spíše probrala... Jako ono oboje rodiče pozvat k vám na kafe na očuchání je něco jinýho, než to spojit s přítelovými narozeninami... Sama bych to takhle asi nedělala

Reaguji na smarny: Reaguji na noninek:
Souhlasím
Když se na to podívám opačně, že by partner připravil takové překvapené mně-ne, nelíbilo by se mi to. Nevím, tohle bych prostě plánovala společně s partnerem, u jiné příležitosti.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Rozhodně bych to nedělala jako překvapení pro partnera. na tomhle by se měli oba partneři dohodnout, protože každý to může vnímat trochu jinak...:Aby pak Tvůj partner neměl pocit, že ho někam tlačíš.....

Jinak my jsme s partnerem seznámili naše rodiče po roce a kousek naší známosti a potom, co jsme spolu 3 měsíce bydleli. Nějak nám přišlo, že by se to hodilo, shodli jsme se na tom oba. udělali jsme to tak, že jsme všichni najednou vyrazili na výstavu (obě naše rodiny na ně totiž rády chodí) a potom jsme zašli na oběd do restaurace. Tím odpadnul problém s konverzačním tématem, protože jsme všichni měli společný zážitek - výstavu - o kterém jsme se mohli bavit. Navíc už z dřívějška jsme měli pocit, že si budou anši rodiče rozumět a budou mít o čem se bavit, což se ukázalo jako pravdivé

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak třeba bráchovi (tedy naši) rodiče a rodiče švagrové se potkali osobně až na bráchový svatbě.

arrow
profile_image
terinka000
od 19. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Samožřejmě by o tom naši věděli, že pozvu i švargovou a švagra a naopak přítelovi rodiče by věděli že se chystám vzít i mé rodiče. Takže by na to byli všichni kromě mého přítele připraveni. Teď jste mi ale nasadili brouka do hlavy, že by se to opravdu mohlo přítele nějakým způsobem dotknout na to jsem vůbec nepomyslela, že by to mohl vzít jinak než já. Já osobně bych byla ráda, ale je fakt že to nemusí přítel vzít dobře, nedej bože aby si myslel že hodo něčeho tlačím. Jsme spolu 4 roky oficiálně, jinak už se známe dobrých 7 let a čekat na seznámení rodičů do svatby? ( kdo ví jestli vůbec nějaká bude - to víte chlapům se do toho v dnešní době moc nechce )

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji terinka000: Jsme spolu 4 roky oficiálně, jinak už se známe dobrých 7 let a čekat na seznámení rodičů do svatby?

Neříkám čekat do svatby, ale prostě se o tom s přítelem domluvit - ve stylu "Co udělat velkou rodinou oslavu tvých narozenin? Mohli bychom seznámit naše, bude to fajn atd." Jako nejlíp svého přítele znáš ty, ale já si říkám, že by se mu to fakt nemuselo úplně líbit.....myslím si, že o tomhle by se partneři prostě měli domluvit...

arrow
profile_image
Alfirin
od 13. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji smarny: nejsem si jistá spíš tím, že tvůj partner bude překvapen v dobrém slova smyslu

Souhlasím, tohle bych jako překvapení taky nedělala.

arrow
profile_image
Willy.P
od 13. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bakalářka: myslím si, že o tomhle by se partneři prostě měli domluvit...

Taky si myslím, mě osobně by takové "překvapení" také nebylo příjemné

arrow
profile_image
Easyway
od 29. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechápu, k čemu je dobré seznamovat rodiče a už vůbec, proč by z toho měl mít někdo radost jako z dárku k narozeninám. Naši se s partnerovými rodiči taky seznámí až na svatbě. Rodiče snad nejsou dementi, abys jim musela vymýšlet konverzační témata

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LadyMiss: Přišlo by mi to i před jeho rodiči trapný, protože i oni by si mohli myslet, že ho někam tlačíš

Přesně to mne napadlo, jak jsem ten úvod přečetla, nedělej to, vypadá to, jakoby ses nemohla dočkat pod čepec

Ahoj, určitě tenhle svůj nápad myslíš dobře, ale připojuji se k většině a radím Ti tohle zatím nedělat... myslím, že je na to času dost. Mně upřímně bohatě stačí, že se znám s přítelovou rodinou a on s mojí. Setkání rodičů opravdu působí tak, že toho svého někam tlačíš.

arrow
profile_image
panmeloni
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Copak tlačení, ale seznamování cizích lidí je hodně náročné pro hostitele (což v tuto chvíli budete ty i přítel) a pokud bude hovor/zábava váznout tak je to na vás, abyste se o to starali. Pro mne by to byla spíš noční můra než oslava.

 

Váš příspěvek

První společné setkání rodičů obou partnerů

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené