arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky O vysazení je tu hodně témat ale já bych ráda slyšela přímo o Evře..dnes vysazuji a zajímá mě jestli se vám pak tělo zbláznilo? Od 15 jsem brala nějaké prášky to už si nepamatuju jaké a od roku 2007 mam náplasti. Byla jsem spokojená ale v poslední době mi nedelají dobře. Tak mi doktor řekl vysadit na měsíc a pak si asi nechám zavést tělísko Gynefix. Ale dočetla jsem se jak všichni po vysazení přibíraly a beďáky všude a nevim co Upřímně se přiznám že mě to dost překvapilo já myslela že se naopak třeba hubne nebo tak..Tak co vy co jste skončily s Evrou jak jste na tom byly? Díky

arrow
profile_image
HannnahS
od 23. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na spoiltsun: já jsem přímo nevysazovala, ale měnila. Takže některý změny se u mě asi nestačily až tak projevit. Bez HA jsem byla asi čtvrt roku. Přestala jsem Evru brát, páč jsem po ní děsně přibrala (cca 10 kg). Za měsíc a něco po vysazení jsem měla 8 kg dole.. to byla ta největší změna před HA jsem netrpěla na akné, takže to se taky nezměnilo a jinak jsem nic nepozorovala..

arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No tak zase zhubnout 8 kilo to by mi vůůůůbec nevadilo Já jen fakt nechci přibírat zrovna sem zhubla něco kolem osmi kilo a nechci je zas za měsíc nahoru Já v pubertě beďáky měla ale asi jako každej...tak nevim nechci mít ve 23 obličej plnej pupínků když teď mam pleť bez chybičky tak bojim bojim já taky budu měnit ale to tělísko je nehormonální takže změny se projevovat budou .-)

arrow
profile_image
Charlene
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No Evru jsem měla a byla to pro mě nejhorší antikoncepce. Začala jsem být hrozně přecitlivělá a depresivní. O vysazení jsem se ani neradila s lékařem. Prostě jsem toho měla dost a odlepila jsem ji. Žádné pupínky si nepamatuji, ale ta úleva! A zlepšení nálady. Doktor mi doporučil Yadine a jsem maximálně spokojená. Udržuje mi váhu.

arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jí mám už 4 roky a přišla mi úplně v pohodě..ale teď hrozně často špinim a navíc mám zničeho nic hrozný návaly vedra a studenej pot..a když to tak čtu tak možná ty moje depresivní stavy mam taky z toho..tak půl roku rok sem taková plačtivá často zničeho nic brečim..nebo jen celej den ležim v posteli a nemůžu nic..tak uvidíme..ale já právě prášky nechci tak sem hledala něco jinýho noo..

arrow
profile_image
Charlene
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji spoiltsun: tak půl roku rok sem taková plačtivá často zničeho nic brečim..nebo jen celej den ležim v posteli a nemůžu nic

Úplně Tě chápu! Mě dokázalo rozbrečet snad i to, že venku fouká vítr. Jinak, co si pamatuji, tak když jsem si ji nalepila, měla jsem, přesně jak říkáš, návaly tepla a studený pot. Také se mi motala hlava. Evra byla navíc moje první antikoncepce. Určitě Ti bude psychicky lépe až ji vysadíš! Pak dej vědět, jak jsi na tom s tělískem.

arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No dneska jsem jí strhla tak uvidíme Jinak já si dám pauzu měsíc a pak zkusím to tělísko no...teda pokud nebude nějaký problém nebo tak uvidím po prohlídce..určitě pak napíšu ale myslim že bych mohla bejt spokojená..pět let bez stresu a nějakejch tělesnejch nebo psychickejch změn zní dost fajn

arrow
profile_image
maggggda
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Evru jsem používala asi 4 roky. Po vysazení jsem teda závratný změny neviděla, max. jsem tak 2 kg přibrala (což nemuselo být z toho), pleť se mi taky trochu zhoršila, al nijak extrémně určitě ne.

já skončila s Evrou v dubnu, brala jsem jí 3,5 roku. Nemyslím si, že jsem přibrala. Pleť už sice nemám jako dětskou prdýlku, ale nic hroznýho to není. Jediné co, tak mám rozházený cyklus, 35-50 dní což je docela blbý, vzhledem k tomu, že bych ráda otěhotněla :-/

arrow
profile_image
Kaja555
od 14. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji spoiltsun: No dneska jsem jí strhla tak uvidíme Jinak já si dám pauzu měsíc a pak zkusím to tělísko no...teda pokud nebude nějaký problém nebo tak uvidím po prohlídce..určitě pak napíšu ale myslim že bych mohla bejt spokojená..pět let bez stresu a nějakejch tělesnejch nebo psychickejch změn zní dost fajn

já ji kdysi taky nadšeně strhla. Přibrala jsem na ní a citlivost no comment. Jednou jsem brečela i na veřejnosti a to u mě opravdu není normální.
Po vysazení se toho moc nedělo, něco jsem zhubla, ale ne moc, protože jsem se rozcházela s přítelem (proto jsem ji i odlepila ), do toho učení na zkoušky ve škole, sedavé brigády... Na pleť Evra podle mě vliv nemá.
Dej vědět co to tělísko!

arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já se právě už chtěla objednávat k psychologovi protože brečim několikrát denně občas..někdy jen jednou ) A nenapadlo mě že by to bylo tím tak uvidím jestli to zmizí...jinak jste mě moc potěšily že ste nikdo nepřibral sice u každýho je to jinak ale doufám jako...) Jinak o tělísku budu informovat dneska tam zkusim zavolat co a jak

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na mroskvicka:

Netýká se to sice Evry, ale já po vysazení přibrala 5 kg :-//. Nevím ,jak je to možné.

arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mroskvička: Tady na omlazení je tu diskuze jen vysazení antikoncepce nebo tak nějak a tak 90% ženskejch že přibraly dost a pleť se hrozně zhoršila..já si právě taky myslela že je to naopak ale očividně ne prej něco o tom že tělo se zbavuje těch hormonů nebo co..nevim..bojim tady je ta diskuze kdyžtak http://www.omlazeni.cz/vysazeni-antikoncepce-54-11 957-0.html

arrow
profile_image
kellys
od 26. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě se po vysazení Evry trochu zhoršila pleť a zmenšily se mi prsa. Váha se mi nezměnila, ani jsem nepozorovala žádnou změnu nálady... Znepokojuje mě jedině to, že se mi zatím nedostavila menstruace (je to už přes dva měsíce). Trochu OT, ale nevíte po jak dlouhé době bez menstruace (vinou vysazení antikoncepce) je už potřeba zajít k doktorovi?

arrow
profile_image
Kaja555
od 14. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji spoiltsun: Já se právě už chtěla objednávat k psychologovi protože brečim několikrát denně občas..někdy jen jednou

to se po vysazení srovná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené