arrow
profile_image
vanilka20
od 7. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky Dneska to bude 4. den, co beru antibiotika, a když jsem se dneska vážila, měla jsem o 1,5kg více na váze, a to jen během 3 dnů! Nutno říci, že si svou stálou váhu už přes rok hlídám a snažím se spíš zhubnout. Nevím, čím jinýmm by to mohlo být, protože se mi nestalo, že bych během 3 dnů takhle přibrala. Navíc jsem jedla tolik, co obvykle. Myslela jsem, že budu mít po těch antibiotikách spíš průjem. Nestalo se vám to někdy? Modlím se, aby to byla třeba jenom voda, abych zase po dobrání splaskla Děkuju předem za vaše názory.

arrow
profile_image
donnie
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A vážila ses ráno na lačno? 1,5kg je snad úplně normální.. To se mi stane, že mám takový rozdíl ve váze během jednoho dne - ráno a večer

arrow
profile_image
vanilka20
od 7. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na donnie:

Ano, vážím se pouze ráno, po vyprázdnění U mě se to vážně nestává, jen před menstruací

arrow
profile_image
donnie
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na vanilka20: Tak se z toho nestrachuj, 1,5kg není nic strašného a může to být opravdu jen zadržovaná voda. Třeba je to tím, že si nemocná, tak tělo tak rychle nespaluje.

Myslím, že po tak krátké době je spíš problém v tom, že se právě až moc hlídáš.

Jinak teda je známý, že po antibiotikách, jako vedlejší účinek, může tělo zadržovat u některých jedinců vodu. Ale sorry, rozhodně ne po 3 dnech, stává se to spíše dlouhodobě nemocným.

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,

já taky užívám atb a právě se mi zdá, že díky tomu zadržuju vodu, ptz si celkově přijdu těžší a nafouklejší - nicméně nevážila jsem se (radši). Mrkal bych na váhu za dalších pár dnů a pokud to nějak rapidně nenaroste (tedy změna váhy zůstane +- stejná), tak to neřeš, v opačném případě bych se poradila s doktorem.
Samotné prášky ale podle mě nárůst nezpůsobí, to spíš to zadržování vody.

arrow
profile_image
vanilka20
od 7. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Emma_Belle:

Děkuji za zkušenost

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené