Ahoj, jsem týden po modelaci s augmentací. HA jsem nevysazovala, menses bych měla mít za týden. Dnes jsem ale začala krvácet, což se mi pri HA nikdy dříve nestalo. Chtěla bych se zeptat, zda jste měla některá stejný problém, tedy poruchy cyklu po operaci, přestože prášky jste nevysadila. Děkuji za všechny reakce.

arrow
profile_image
Beby
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojda bud uplně v klídku, já byla loni v listopadu na laparoskopické cholecystektomii a stalo se mi uplně to samé. Těsne po opce jsem začala špinit(i přes antikoncepci) z což jsem byla uplně paf, vůbec jsem na to nebyla připravená a v nemáku trapas,páč jsem sebou neměla ani vložky či tampony... všichni me uklidnili,že to mají skoro všechny ženy a jsou na oddelení na to připravený . A špinila jsem do konce cyklu. Druhý cyklus už vše oka...Je teda pravda,že jsem pila a piju dodnes kontryhelový čaj...

Ahoj, děkuji, tak teď budu už jen doufat, že i přesto plni HA svůj účel a nejsem ještě navíc těhotná

arrow
profile_image
Beby
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ladylui: Určitě ne-na to jsem s taky ptala

Děkuji za uklidnění

arrow
profile_image
ziziandzuzu
od 7. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

stalo se mi to samý taky mi to prišlo divný..mám antikoncepci a začala jsem pár dní po augmentaci špinit tak sem ráda že v tom nejsem sama

arrow
Neprodává v Bazaru

také se mi stalo to samé.sice antikoncepci neberu ale po operaci jsem dostala menstruaci o týden dříve a celé to mám nějak rozhašené

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené