arrow
profile_image
Vája.10
od 24. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, jaké doplňky k těmto šatům - boty, psaníčko, bižu.

arrow
profile_image
ewule
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vždyť je to pořád dokola.... Za prvé bych aspoň uvedla něco o sobě (barva vlasů, pleti) a hlavně taky to, kam si chci šaty vzít. Předpokládám ale, že teď v zimě asi na ples (otázkou je, na jak "honosný"). Taky není na škodu uvést z jakého města jsi, pokud chceš třeba konkrétně radit s bižuterií a kam pro ni jít.

Vzhledem k tomu stříbrnému zdobení bych bižu volila taky stříbrnou, a to náušnice (ne přehnaně nápadné) a náramek nebo jeden výraznější prsten, určitě ne nic na krk.
Co se týče barvy doplňků - boty a psaníčko, tak opět buď stříbrné barvy nebo nude. Rozhodně ne bílou (kombinace jako z cukrárny) ani černou (příliš tvrdá k růžové, můj názor).

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky záleží, pro jakou příležitost se oblékáš.
Jinak souhlas s tím, že díky ozdobnému výstřihu už rozhodně nic moc nápadného, rozhodně ne náhrdelník, ale to asi víš i sama. Já bych zvolila nějaký ne moc masivní stříbrný náramek (předpokládám, že ten "límeček" je stříbrný, není to úplně dobře vidět) a nude lodičky a nude psaníčko - jestli jde o nějakou civilní záležitost. Jestli jde o něco většího, tak klidně to samé v nějaké stříbřité verzi, ale to trochu bacha, abys to nepřehnala se "zářivostí".
A vzhledem k tomu, že mi ty šaty připomínají styl 60. let, tak bych možná zvolila i odpovídající účes (buď nadýchaný drdol, anebo jenom jednoduchý ohon, jestli jdeš třeba jen na rande) i líčení - určitě žádný tmavý, rádoby opálená make-up nebo něco podobného, spíš světlou pleť, výrazné oči, ne moc nápadná pusa... Ale jak bylo psáno shora, taky záleží na tom, jaký jsi typ a co ti jde, abys ze sebe zbytečně nedělala něco, co ti nebude sedět.

arrow
profile_image
Avourella
od 1. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Náhrdelník určite nie,keďže samotné šaty majú zaujímavú aplikáciu...Inak neviem kam ich chceš nosiť,ale doplnky by som určite nevolila čierne,ale pastelové.Čierna by bola k tomu až moc tvrdá.Topánky napríklad v nude farbe...mne by sa k týmto šatičkám páčili vlny alebo pekne upravený drdol

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené