Smazat

škola jako důvod k miniinterupci

Ahoj,

právě řeším problém do kterého jsem se dostala. Přes všechnu ochranu jsem otěhotněla a přemýšlím o miniinterupci(radši jsem si na ní už objednala), ale nevím jestli jsem toho schopna. Za jiných okolností by mě to ani nenapadlo, ale mám odjíždět do ciziny a s miminem to nejde a budu vyloučena z přestižního programu v cizině.

Je miniinterupce hodně strašná? Víte o jiných možnostech, jak se zbavit právní odpovědnosti, ale nepřijít o dítě? Jsou možnosti přímé adopce hodně složité ve chvíli kdybych dítě dala do plné péče otce, když nejsme svoji?

Předem děkuji za odpověď a názory...
 
arrow
profile_image
Pajia
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, tak možností bude určitě hodně, ale pokud chceš jet pryč a tak, tak bych šla na tu miniinterupci. Protože to bude určitě hodně papírování a vyřizování a na to nejspíš nebudeš mít čas. Jinak upřímně, raděj bych to dala pryč zavčasu, ne to vynosit, porodit (tolik starostí, času) a pak to dát pryč

arrow
profile_image
Dzesminka
od 11. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Netuším, pohledy, nepříjemny pocit..spíš nějaké komplikace potom, ikdyž mi doktor říká, že jsou nulové. Prostě nikdy jsem to nechtěla podstoupit a jsem vlastně dost proti interupcím, ale nějak se stalo..

arrow
profile_image
Zvaigzdute
od 5. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Co vím, tak to není nic strašnýho. Kámoška se taky bála, že na ní budou v nemocnici blbě koukat, a pak říkala, jak byla překvapená, že byli všichni moc milí, sestry i doktoři. Myslím, že šla domů hned ten stejný den, ale to si nejsem 100% jistá

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nic hrozného "to" není... hodinu po zákroku ještě ležet a mít zajištěný odvoz... prášky proti bolesti doporučuji..podstoupila jsem před cca 12ti lety.. ted mám 2 děti a nikomu bych dítě faakt nechtěla "odnosit"... promin, nevíš, o čem "mluvíš" (a neber to zle). jinak jsem tehdy ležela s paní, která nemohla otěhotnět.. to bylo takové "divné", ale nikdo se opravdu špatně nekoukal

arrow
profile_image
petulagabi
od 15. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

chjo,mně je to vždycky tak líto, ale rozhodneš si jen ty sama

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli víš, že se o to dítě nechceš starat, jdi za včasu na tento zákrok. Já jsem obecně proti potratům, ale co mám dítě, získala jsem i trochu jiný pohled. Když ho máš v břiše, cítíš, jak se hýbe, vidíš, jak roste..podle mě si k němu nejde nevybudovat citovou vazbu (v normálních případech). Bolelo by to pak mnohem a mnohem víc, kdyby ses ho vzdávala.

arrow
profile_image
sapphire
od 14. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mininterrupce není nějak extra těžký zákrok, budeš uspaná max půl hodiny, a někde udělají zákrok ráno a večer pouští, případně hned druhý den. To je co se fyzické stránky týče. Pokud jsi vicemeně proti interrupcím, a tak podobně, asi to bude pak horší po psychické stránce.
Ale upřímně, mnohem radši jít na miniinterrupci než pak v extremních případech vyhodit mimčo do popelnice (což se omlouvám citlivějším, opravdu jsem dala za příklad extrém).
Teď už je jen na tobě zda dáš přednost tomu co bylo v plánu, nebo plány změníš. Ať tak či tak, přeji hodně štěstí

arrow
Neprodává v Bazaru

Kamarádka byla před půl rokem a říkala, že v pohodě. Žádné bolesti, zvracení, servis taky v pohodě... Určitě je lepší jít na interupci než se o dítě nestarat (vyhodit ho do popelnice jak tady bylo v extrémních případech řečeno) nebo ho dát k adopci a celej život se trápit kde je, jak se má, co dělá apod.

arrow
profile_image
Dzesminka
od 11. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dik moc za komentáře!! nikdy jsem moc nevěřila, že je to tak težký rozhodnutí... Jsem si myslela, ze člověk prostě vi, jestli to chce nebo ne, ale opak je pravdou. Objednala jsem se na to a rovnou i psyhologovi. Nevim, jestli mi pomůže takhle narychlo, ale snad jo...

 

Váš příspěvek

škola jako důvod k miniinterupci

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené