arrow
Neprodává v Bazaru

Potřebovala bych poradit s nastavením notebooku. Mám ho rok a půl. Je koupený v ČR a jednou servisovaný v jiné zemi, kde mi samozřejmě nahráli programy v jiném jazyce, takže něco jsem si nainstalovala nově do češtiny, např. klávesnici.
Problém je, že jsem zřejmě později něco udělala špatně, protože se mi sami otevírají pop up okna a spoustu reklam, nedochází automaticky k aktualizaci programů jako dřív, ale když už se objeví,že bych měla provést aktualizaci programu, a hodí mě to na tu stránku, tak se mi taky stáhne hafo ostatních programů, které nechci. Jsem z toho zoufalá. Taky se mi stává,že něco zmáčknu na klávesnici, ale netuším co a najednou mi fungují jen klávesové zkratky,nemohu psát. Odhlásím se a přihlásím a najednou je to v pohodě. Někdy mi zase zlobí zvuk a nejde, stále se stránky aktualizují, čili koukání na video je tařka nemožné. Zkouším odinstalovat něco přes - Control panel - Uninstall programme, ale je to na dlouho a ne vždy to jde. Prý to pracuje na jiném programu, a tak se to seká.
Poradil by mi někdo na domácí opravu? Protože je to softwarový problém,a ne jako minule hardwarový,nemyslím, že to mohu poslat do servisu v rámci záruky
Nejlepší by bylo, nějak to vrátit zpět do default jak to bylo když jsem si to koupila. Čili jen základní programy pro chod počítače, ale nevím jak to udělat. (mám windows 7).

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vyskakovací okna ještě existují? Ty už jsem neviděla léta. Zlatý adblock
Jinak si najdi v okolí či práci nějakého milého technicky zdatnějšího chlapce a vraž mu ten noťas do ruky s prosíkem (a s čoko nebo cigárama, dle vkusu)

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nebudu vypisovat co vše se mohlo na tvém noťasu nainstalovat (někdy je to neškodné ale otravuje to ale někdy to je až nebezpené), ono to právě hrozně zpomaluje nejen celé pc ale hlavně internet, přejela bych to některými antispywarovými programy (každý pochytá jinou havěť)- antivir na to bohužel nestačí ale pokud jsi spíš jen uživatel tak bych souhlasila s tím přenechat to zkušenějšímu kamarádovi nebo to nechat pročistit někde v servisu.

arrow
Neprodává v Bazaru

no já bohužel tady nikoho neznám, jsem tu týden a ani jinde nikoho neznám ale zkusím ty antispamové programy.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ne antispamové - spam je to co ti přijde v mailu, programu typu ad-adware, Spybot atd. nevím, které jsou teď nejdlepší a zadarmo, protože jsem teď nemusela nic takového řešit ale napiš dotaz do pc poradny a oni ti přímo poradí.

arrow
Neprodává v Bazaru

díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené