Fenomén jménem Phiten

Sportovci po celém světě používají výrobky Phiten, který obsahuje AQUA TITAN a přispívá k dosažení maximální výkonnosti nejen ve sportu, ale i v každodenním životě. Seznamte se i vy se 100% originálními produkty Phiten. Soutěžte o tři dárkové poukázky v hodnotě 1000 Kč na nákup v oficiálním e-shopu.

img

Sportovci po celém světě používají výrobky Phiten, který obsahuje AQUA TITAN a přispívá k dosažení maximální výkonnosti nejen ve sportu, ale i v každodenním životě.

Podmínky soutěže

Zahájení: 8.11.2012
Slosování: 15.11.2012
Počet výher: 3

Výhra: Dárková poukázka na nákup v hodnotě 1000 Kč

Ještě před dvěmi lety jsem vůbec netušila, že existuje. Fenomén jménem Phiten

Dnes jsem z něho nadšená a nevím, co bych si chtěla pořídit dříve. Zda nákrčník do nastávající zimy, anebo štulpny (které jsem nosila v pubertě a asi jsem se rozhodla vrátit se do minulosti) popř. další náhrdelník. Listuji nabídkou a asi u každého druhého typu náhrdelníku si říkám, jo, to je on, ten si pořídím příště.

Začalo to pubertálním synem, který chtěl konkurenční náramek. Nějak se nezadařilo a brouzdání internetem mělo za následek objev značky Phiten. Náramek jsme v USA objednali, ale začali jsme listovat dál a dál ... Nevěřili jsme vlastním očím. Objevili jsme další a další výrobky s obsahem Aquatitanu. Začala jsem surfovat dál a narazila jsem na výzvu Dělejte to jako profesionálové, která mě nahlodala ještě více. 

zoom Zvětšit

Náhrdelník Phiten

Jako správný technicky založený člověk ve 21. století jsem zakroutila hlavou a nevěřila. Nedalo mi to a během zahraniční služební cesty jsem navštívila značkovou prodejnu. Paní prodavačka udělala to nejlepší co mohla, nechala mi vyzkoušet univerzální bandáž. Po několika minutách působení jsem cítila u pohybu nohy změnu. Kamarádka, která prodejnu navštívila se mnou, se ptala na účinek. Nechala jsem jí, ať to vyzkouší sama a ptala jsem se na to stejné. Chtěla jsem vědět, zda je to opravdu tak, jak to cítím i já. A shodly jsme se, že pohyb nohy je jiný.

Pro pragmaticky založeného člověka věc nevídaná, ale smířena s tím, že existují věci mezi nebem a zemí, které nejsem schopna pochopit, začala jsem si prohlížet kompletní nabídku této značky.

Takže minulé vánoce jsme již slavili s Aquatitanem – babičce bandáž na bolavé koleno, triko pro synovce, náramek pro syna a teplé ponožky pro mojí maličkost. Manžel si dopřál triko, které používá na dlouhé cesty a přísahá, že se neunaví. Babička si bandáž taky pochvaluje a moje nožky zahřívají ponožky opravdu dokonale.

A opět tady budou vánoční svátky a člověk přemýšlí, co zase ten ježíšek přinese.

Vzpomněla jsem si opět na Phiten, ale zahraniční služební cesta v plánu není a cestovat jen kvůli nákupům se mi nechtělo. Při internetovém brouzdání nabídkou produktů jsem pravidelně narážela na padělky Phiten, které minulý měsíc jako zázrakem z internetu zmizely. A potom jsem objevila důvod. Konečně je v Čechách – fenomén Phiten. Na zbozi.cz se jsem najednou objevila společnost Phiten Czech Republic. Náramky, náhrdelníky, bandáže, tejpy – to vše je již na českém trhu se zárukou původu.

Takže my máme jasno. Alespoň částečně nás tento rok opět pan Phiten poctí svojí návštěvou. Když jsem o těchto produktech párkrát mluvila s kamarády, pochybovali stejně jako já na začátku. Někdy se dozvím, že jsem podlehla placebo efektu. A jedna moudrá paní mi na to řekla: „Placebo efekt? No to by bylo nejlepší, kdyby to opravdu tak bylo“. Jako odpověď na můj udivený výraz doplnila: „Byla by to záruka, že efekt je bez vedlejšího účinku“ :-))

Odpověď na soutěžní otázku hledejte na webu www.phiten.cz


PS: Pro ty z vás kdo nevyhrál nabízíme slevu na nákup 5% do 31.12.2012. Slevový kód: OMLAZ 2012 zadejte na konci objednávky do kolonky Poznámka.


Fotogalerie

 
Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
Marisol · scruffy · kouzelná rybička
(Správná odpověď na otázku Jeden z výrobků v aktuální nabídce společnosti Phiten Czech Republic je v USA součástí dresu hráčů nejmenovaného sportu. O jaký sport se jedná? zní baseball.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Soutěžte o knihu Příběh filmu Po strništi bos

Soutěžte o knihu Příběh filmu Po strništi bos

Film Po strništi bos čerpá ze vzpomínek na dětství, které prožil Zdeněk Svěrák za války na venkově. Svým námětem zapadá do řady filmů Obecná škola, Kolja a Vratné lahve, v nichž rodinná tvůrčí dvojice vypráví o různých fázích života mužského protagonisty na pozadí dějinných událostí.

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Hubnutí a detox s Naturhouse

Hubnutí a detox s Naturhouse

Trápí vás únava? Chybí vám elán a energie? Chtěli byste očistit své tělo a pomalu se připravit na podzimní sezónu? Nebo jen toužíte shodit nějaké to kilo navíc, které jste nabrali a nevíte, jak začít? Slyšeli jste pojem detoxikace a očista organismu?A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.