arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
právě jsme rekonstruovali koupelnu, zateplovali podlahy i stropy, snižovali sádrošem stropy a najednou koukáme a v rozích nad vanou je naprosto mokro..
Nevíte co s tím ? Znovu něco bourat už opravdu nechceme :/

Cituji honeyMichell: zateplovali podlahy i stropy, snižovali sádrošem stropy

Není to tímto? Vlhko v koupelně a sážení vody v rozích je možná způsobeno tím, že se koupelna pořádně nevětrá nebo nemůže "dýchat".

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na honeyMichell: Tak to se děje nám na wc - jen s tím rozdílem, že máme koupelnu starou - ale u nás je to tím, že jak je venku tepleji a do záchodu teče studená voda - tak se záchod rosí a dělají se nám kaluže na podlaze - v zimě to nedělá vůbec - v létě zase pořád větráme, takže taky dobrý - ale v tomhle období tam je mokro.

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
19    0
Číst hodnocení

jste v bytě nebo v baráku?Je to prej potřeba mít přesně spočítaný na izolační vlastnosti a dispozice místnosti .

Tak to bude klasická kondenzace. horká pára nebo vzdušná vlhkost se prostě při kontaktu s chladnějším materiálem vysráží a proto je tam mokro. Jedině prostě větrat či případně nějaký odvlhčovač, třeba dobrý je ten chemický od ceresitu (www.stop-vlhkosti.cz). Jak máte řešeno větrání? Většinou se nad vanu či sprcháč dává do sníženého stropu takový ten větrák nebo aspoň výdech napojený na vzduchotechniku a ta odvádí tu vlhkost pryč mimo dům.

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Máme dům.
Větrání je okno, plus díra vedoucí do komína.. Což prostě má mít tah nahoru, takže vlhkost by měla jít pryč.
Dostala mě to, protože ty stropy jsou něco přes týden a už je to vlhké... :/

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Možná špatně zvolená izolace popřípadě parozábrana.

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
19    0
Číst hodnocení

Poptala jsem se přítele a prý jestli to máte zateplený zevnitř polystyrenem tak to se nesmí jinak to nedýchá a zapařuje se to a tvoří se plísně .

Sice tomu nerozumím, ale zkusila bych co nejvíce větrat (pokud máte okno, popř. otevřít okno ve vedlejší místnosti a nechat otevřené dveře). My máme starý dům a stává se nám to často, větrání pomáhá. Pokud by se to ani trochu nezměnilo, řešila bych to dál.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Srážení vody v rozích v nové koupelně

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené