Smazat

Strach v těhotenství

Zhruba před 4dny jsem si dělala těhotenský test a vyšel pozitivní, den na to jsem si dělala další test a také pozitivní. K doktorovi jsem objednaná až za 14dní, aby bylo asi na ultrazvuku něco vidět.
no, já se strašně bojím, že se něco někdy podělá, prostě to nebude v pořádku.Je to normální? Jak jste to snášely vy?

Těhotenství jsme plánovali, jsem ráda, že se to porařilo. Jen si ze všeho nejvíc přeji, aby se narodilo zdravé miminko.
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji shirla: Zhruba před 4dny jsem si dělala těhotenský test

ahoj tak pokud to vyjde budeme rodit stejně k MUDr za 2 týdny - aby již bylo jasné HCG a taky aby na UZ už bylo něco vidět víš... moje minulé těhotenství skončilo v září kyretáží - tak mám již druhý pokus. Tvuj strach chápu - byla jsem z toho taky celá divoká tenkrát poprvé... nakonec oprávněně - nedopadlo to. Kupodivu ted jsem uplně v pohodě - říkám si že příroda si poradí, pokud to zas dopadne spatně tak to budu zkoušet dál...už vím co mě čeká a tak se není čeho bát. Nemá cenu se asi nervovat protože to nijak moc neovlivníš. Ono se lehko řekne nemysli na to vid, když jsou denně věci kdy si člověk na to vzpomene /nesmí se pít, neměla by se horká vana atd) . Taky je ale asi rozdíl jestli se žena snaží otěhotnět třeba půl roku - tak pak má oprávněně větší strach. Tím, že jsem otěhotněla 2x napoprvé si toho asi nevážim tolik jako někdo kdo se snaží rok.
Tak nám držim oboum palce

arrow
profile_image
JessA
od 15. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na shirla: myslím, že to je normální, každá maminka- při chtěném miminku, má stále podvědomě strach. Aby to bylo v pohodě, pak při všech testech a nakonec před porodem. Navíc u prvního mimča bych řekla, že to je silnější, protože je to všechno nové. Já jsem to cítila stejně. Hlavně nestresovat, aby to bylo všechno jak má

arrow
profile_image
Liliane
od 4. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gratuluju Mě úplně nejvíc pomáhalo, když jsem si řekla, že to stejně neovlivním a musím to nechat na přírodě - když to má být dobré, tak prostě bude, bez ohledu na nějaké počáteční problémy. A když ne, tak to holt budu muset přijdmout. Mám za sebou 2 nepodařená těhotenství, takže tendence bát se jsem měla, ještě ke všemu jsem v průběhu prvního trimestru občas krvácela... ale tahle myšlenka mi opravdu hodně pomáhala, prostě jsem ty starosti nějak vytěsnila a nic jsem neřešila. Navíc, od 6tt mi bylo tak zle, že jsem neměla na starosti prostor, teď si říkám, že to byl dobrý ochranný mechanismus Držím palce, ať je u tebe vše v pohodě.

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na shirla: radím ti, co nejrychleji odhodit strach, nebo se během těch devíti měsíců zblázníš. Pořád je něco čeho se můžeš v těhotenství bát

arrow
profile_image
shirla
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, děkuji za názory a rady....snad to bude ok...

Reaguji na shirla:
V obou těhotenstvích jsem se hrozně bála. Myslím, že je to normální, hlavně na začátku, než si žena na nový stav zvykne a pak ke konci, když se blíží porod.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na shirla: Moc gratuluji. Zbytečně se netrap. Co se má stát se stane Přeji ti hodně štěstí a opravdu se snaž na to tolik nemyslet. Vím, o čem mluvím.Těhotenství ovlivňuje hodně právě i psychika a ty i miminko budete šťastnější, když budeš v klidu a v pohodě. Však až bude tvé dítě v pubertě, tak se jistě ještě natrápíš dost

Hodně štěstí

arrow
profile_image
Patty
od 27. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

VIP

Cituji shirla: no, já se strašně bojím, že se něco někdy podělá, prostě to nebude v pořádku.

nemá smysl se bát, stejně to neovlivníš... naopak to můžeš přivolat. Takže klid a pohodu, ať máš usměvavý mimčo A gratuluju

arrow
profile_image
Terezaa
od 16. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to naprosto normální, že se bojíš. Buď na sebe opatrná, nic víc pro sebe udělat nemůžeš a na miminko se těš.

Já jsem také těhotná, již podruhé a musím říct, že strach mám i u druhého dítěte, jen už vím co mě čeká. Navíc jsem si v prvním trimestru zažila dost nepěkné období, kdy jsem se bohužel stresu nevyhnula a jen pevně doufám, že jsem tím stresem něco nezpůsobila. Ale neudělám s tím nic, stalo se a teď se snažím být v pohodě.

K těhotenství gratuluji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na shirla:
Gratuluju a přeji hodně štěstí.
Já jsem v desátém týdnu, takže kritický období. Bojím se taky ale snažim se soustředit na něco jiného a být v klidu a v pohodě. Nejhorší pro mě byla návštěva doktorky po tom co jsem si dělala testy, nedělala žádný ultrazvuk ani nějaký test bo něco čim by mi to potvrdila, jen mi řekla co mě čeká, spočítala termín porodu a řekla ať přijdu za měsíc. Docela mě to překvapilo, asi jsem čekala bůhví co Po měsíčním čekání jsem dostala žádánky na krev, seznam doktorů co si mám oběhat, zkumavku na moč, těhotenský průkaz, viděla voříška poprvý na ultrazvuku a spoooouuuuustu informací. Na první miminko se moc těšíme.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mafeska: Gratuluji. Jojo, je to kritické období, ale určitě to zvládneš. Ono je to celkově kritický až tak do 14. týdne. Strach je normální, ale nic se nesmí přehánět. Buď na sebe hlavně opatrná. A ještě jednou gratujuji

arrow
profile_image
shirla
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mafeska:
To já jdu k doktorovi za týden 12.12. a jsem zvědavá, také čekám nějaké testy, prohlídku..ale jestli to bude tak jak říkáš a budu čekat další měsíc...chjo, aspoň to přes ty vánoce rychle uteče. Už se ale těším....

arrow
profile_image
shirla
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na monca114:
Jsem v klidu, odpočívám..jsem hodně unavená, a včera jsem začala být trochu nastydlá což není ideální, vím to...bolí mě v krku, a jelikož nic nesmím, tak jen kloktám nějakej čaj, co mi doporučili v lékárně.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na shirla: Taky jsem byla trochu nachlazená, ale mě nejvíc na bolest v krku pomáhá priznic.

 

Váš příspěvek

Strach v těhotenství

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené