arrow
profile_image
Lucka666
od 22. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
nevdávala jste se některá v Plzni na radnici? Zajímalo by mě, jak moc dopředu se musí zamlouvat datum a kolik tam přibližně obřad stojí.
Chtěli bychom se vzít 3.7.2014 - na den přesně po třech letech.
Jakékoliv informace uvítám.

arrow
profile_image
LittleCharm mojeid
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

74

Kolega se tam ženil, tuším, že termín zamlouval cca v lednu (to už znal totiž termín svatby), brali se v červnu. Cenu nevím, ale pokud bydlíte v Plzni, měli by jste to mít zdarma, ne? (platí se za jiná místa než je obřadní síň)
My měli svatbu v kapli a ještě mimo naše bydliště, tak tam se pochopitelně platilo.

arrow
profile_image
Lucka666
od 22. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LittleCharm:
No, o tom, že by se za obřad na radnici neplatilo nevím...

arrow
profile_image
LittleCharm mojeid
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

74

Cituji Lucka666: No, o tom, že by se za obřad na radnici neplatilo nevím...

Koukala jsem, že plzeňská radnice je obřadní místo města Plzně. My se mohli vzít v místě bydliště na Praze 7 (viděla jsi někdy jejich obřadní síň?). Tam bychom to měli zdarma. Příp. na Libeňském zámečku (ale to je už Praha 8 ), tam se platilo za to, že to je jiné obřadní místo (takže správní poplatek), příp. pronájem kaple (nebylo-li to přímo v té "obřadní síni"), plus tam platili lidé, co neměli trvalé na P-8. Takže bych řekla, že to bude obdobné. Pokud máte trvalé v Plzni (alespoň jeden z vás) a "vaše" datum vychází na oddací den (což bývá sobota plus jeden den v týdnu, Plzeň má zřejmě jen so+ne dle netu), tak platit nebudete. Jiný den je možný za poplatek, stejně tak to místo.
Btw. pokud v datu nemáš překlep, tak mi připadá brzo plánovat místo a vše okolo, termín se rezervuje na hodně atraktivních místech (zámky atd.) cca rok dopředu, na jiných oblíbených místech stačí půl roku (protože mají půlroční rozpis oddacích dnů), jinde stačí klidně 14 dní před. Radnice v Plzni uvádí, že mají půlroční plán.
Zkus spíš [url=wwww.beremese.cz]tyto stránky[/url], tam se řeší svatby.

arrow
profile_image
Lucka666
od 22. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LittleCharm:
Aha, o tom jsem neměla ani tušení . Tak to asi nějakej poplatek zaplatíme, protože to bude myslim čtvrtek.
Děkuju moc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Svatba na Plzeňské radnici

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené