Smazat

Takové žití, nežití, přežití

holky, nevím proč to tak mám, ale co si pamatuju tak celý můj život jsem smutná, trémistka, ta hodná holka se kterou se všichni ,,kamarádí" jen když něco potřebujou...pak si na ni nikdo nevzpomene... nene, nechci se litovat, ale jsem vážně blbá...taková ta moooc hodná a ustrašená holka, která se bojí říct svůj názor.. celý život jsem sama (myslím tím bez přítele - kvůli svému nízkému sebevědomí, stydlivosti, sociální fobii), žiju se svou babičkou, bude mi brzy 30, pracuju v kanceláři - holka pro všechno, všem pro srandu... kolikrát jsem si už říkala, že dál už nemůžu..že si něco udělám.. nemám žádné kamarádky, jsem divná... držím se jen kvůli své babičce, které bude 80...jen chci vědět - existuje v dnešní době někdo kdo je na tom trošku podobně jako já? kdo žije život a vlastně nežije? přežívá..?
 
arrow
profile_image
Baillinka
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

algetko a proč s tím něco neuděláš? Proč si konečně neřekneš "DOST!" a nezačneš se chovat jinak? Všem ukázat jaká opravdu jsi...

arrow
profile_image
algetka
od 23. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

děkuji Ti za příspěvek, já ani nevím co mám odepsat a proč jsem to všechno vůbec takhle napsala...asi potřebuju pomoc, radu od někoho kdo zažil/zažívá něco podobného...říct si dost mi bohužel nepomůže, veř mi - v jednu dobu jsem se opravdu snažila, ale vždy se našel někdo kdo mě patřičně zase ukázal co jsem za nulu, sebevědomí nemám žádné, jsem buď v práci nebo zavřená doma... představ si, že jsem byla i u psychiatričky, ale nedokázala jsem jí řict co mě trápí...nedokázala jsem se svěřit...

arrow
profile_image
Baillinka
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můžu se optat kde pracuješ? Přeci, kariérní růst by se taky mohl zdát jako docela dobrá motivace se sebou něco udělat... Nebo začít změnou postupně - jít ke kadeřnici, změnit stylu oblékání, zkusit nějaký koníček - až zjistíš, že v něčem jsi opravdu dobrá, určitě to také pomůže.. a hlavně, načíst-nebo ve filmu vysledovat typy, jak dobře odpálkovat někoho, kdo tě ponižuje, víš, aspoň pár fráziček mít v kapse...

arrow
profile_image
Patty
od 27. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

VIP

Algetko, mám to nějak podobně. Kamarádky nemám, lidem nevěřím, už mě několikrát zklamali a podrazili. Dokud jsem měla přítele, byla jsem spokojená, pak ode mě odešel a já zůstala hrozně sama. Mám pocit, že jen tak přežívám škola-práce-domů...a to pořád dokola. Ale věřím, že se to zase zlomí a nějak se to obrátí

Ale jedno už jsem se naučila, nenechat se využívat. Vždy se mi ozývali lidi, jen když po mě něco chtěli. Začala jsem je odmítat...sice jsem za to schytala spoustu řečí a pomluv za zády, ale věř mi, hned se ti uleví, že nejsi jen ten hadr na holi. To je první krok kupředu!

arrow
profile_image
Venuše
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Algetka,
takových je tady dost, jen se bojí to napsat, protože hned přijdou příspěvky v tom duchu, že jsi vlastně líná, nic s tím dělat nechceš, a trpět Ti vyhovuje.
Kdo nezažije, nepochopí. Na to se nejde ani zlobit. Sytý hladovému nevěří.

Jestli hledáš pomoc, tady ji nenajdeš. Protože je to opravdu na Tobě.

Psychiatrička nemusela vzbudit Tvou důvěru, lepší volba by mohl být psycholog (-žka). Ti mají více času a metody.

Ale je to vše na dlouho.

Pokud nejsi schopna mluvit o svých problémech, je dobré si to sepsat. To cos napsala do diskuze by myslím mohlo stačit.

Jestli máš pocit, že to už není jen blbá nálada, ale trvalý stav duše, chce to odbornou pomoc, ale práce bude na Tobě. Přihlas se do terapie a připrav se na dlouhý boj.
Držím pěsti.

arrow
profile_image
Venuše
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Funnybubble

doufám, že si děláš jen (dost blbou) srandu...

arrow
profile_image
JennynQa
od 23. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji funnybubble: null

To jí určitě pomohlo. Prosím tě, buď tak laskava, věnuj se tématům jako je jídlo a odvyknutí od sladkého a nelez do diskuze o psychických problémech, když neumíš kváknout nic smysluplného.

arrow
profile_image
Jullissek
od 10. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to funnybubble: tedy podle diskuzních příspěvků jseš tlustá, zamindrákovaná k......, která neměla sex z lásky možná nikdy, kouše a kope kolem sebe a hlavně si troufne na někoho, kdo je zjevně slabší, má problém, urazí ho a její hned o něco lépe... Normálně na takovéhle příspěvky nereaguju, ale mám angínu, jsem doma a hrozně se nudím a nevidím jediný důvod proč by se neměly zakládat takováhle témata, když někdo potřebuje pomoc či poradit.

arrow
profile_image
Patty
od 27. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

VIP

funnybubble, tvůj příspěvek jsem nahlásila adminovi, doufám, že s ním udělá rychlý konec...nebo i s tvou osobou Takové lidé sem nepatří

arrow
profile_image
Petitsoleill
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

funnybubble
Milá bublino, upřímně Ti přeju, aby ti někdo tu tvoji "vtipnou bublinu" jednou prasknul a Ty jsi se naučila troše pokory, protože podle toho příspěvku, co jsi napsala, jsi podle mě namyšlené domácí zvíře co dává mléko Od toho je tu diskuse, aby se lidi mohli s něčím aspoň někomu svěřit a poradit se, když už to nejde v normálním životě. A ne, aby mu takoví "chytráci" jako jsi Ty nadávali. HOWG!

arrow
profile_image
JennynQa
od 23. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Petitsoleill: funnybubble
Milá bublino, upřímně Ti přeju

U člověka jako je tenhle snad i bez toho velkého T

arrow
profile_image
algetka
od 23. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky, moc děkuji za Vaše příspěvky, jste moc hodné Baillinka
kariérní postup v mé práci možný opravdu není - pracuji v kanceláři něco jako sekretářka, ale jsem spíš holka pro všechno..je to tam samý manažer s vysokým egem..ne to přeháním, nechci tu lhát jsou to všechno lidé s normálním egem a úplně normálním zdravým sebevědomým... to já jen že to porovnávám se sebou - to jsou teprve ty rozdíly.. kadeřník by mi asi moc nepomohl... ani styl oblékání, za poslední rok jsem přibrala 15 kilo a mé už tak nízké sebevědomí se propadlo kdo ví kam..každý den zblajznu 3 Milky, nedokážu přestat, to jediné mě trochu zklidní, pokaždé když má na mě někdo hnusnou poznámku - sním něco sladkého, v práci na obědy nechodím - víš, nechci sama sedět u stolu, jím jen buchty, čokolády a pečivo..

funnybubble
věděla jsem, že se tu objeví pár lidí jako ty... nevím co ti na to mám odpovědět, asi nic..hezký večer

arrow
profile_image
lili29
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

funnybubble
Kristepane! A ty jsi jako kdo ? Evidentně ta tvoje deprese přerostla v něco mnohem většího. Bude lepší když se budeš účastnit diskuzí o dietách apod.

Cituji algetka: představ si, že jsem byla i u psychiatričky, ale nedokázala jsem jí řict co mě trápí...nedokázala jsem se svěřit...

Zkus to ještě jednou. Tady ti nikdo z nás nepomůže, občas čtu různé psychologické poradny (čímž teda ze sebe nechci dělat odbornici ), ale je fakt zvláštní být takhle ve 30 úplně sama. Dobrá psycholožka by ti mohla pozvolna pomoci.

 

Váš příspěvek

Takové žití, nežití, přežití

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené