arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Minulou neděli jsem si musela vzít tabletku "po" Escapelle. A včera večer jsem začala krvácet, ačkoliv menstruaci mám dostat asi až za 2 týdny. Vím, že to krvácení je vedlejší účinek té tabletky, ale mě by zajímalo, jestli pak za ty dva týdny co mám dostat normální menstruaci, jestli ji dostanu a budu mít vlastně dvě menstruace v jeden měsíc? A nebo tu menstruaci za dva týdny nedostanu a dostanu ji zase až za měsíc?

arrow
profile_image
teeng
od 20. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Spíš ti to cyklus na nějakou dobu rozhodí a němůžeš si být jistá vůbec ničím. účinky můžou být různé.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené