arrow
profile_image
Chairee
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím slečny, chtěla bych se zeptat jestli se Vám některé stalo, že se Vám po změně antikoncepce (přešla jsem na doporučení gynekoložky z Femodenu na Mistru) úplně změnil výtok z pochvy. Nevím čím jiným bych si to měla vysvětlit, zatím nikdy se mi to nestalo. Přítel si bohužel stěžuje na to, že výtok je hrozně ale hrozně kyselý. Nikdy jsem s těmahle věcma neměla jediný problém, tak bych byla ráda za nějaké rady, a jestli to opravdu je tou změnou antikoncepce, nebo něčím jiným. Pochopitelně mi to je pri sexu velmi nepříjemné a chtěla bych zpět normální stav jaký jsem měla doposud.. Děkuji

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Obecně HA zahušťuje hlen v děložním čípku = změna.

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Chairee: Přítel si bohužel stěžuje na to, že výtok je hrozně ale hrozně kyselý

A tvůj přítel olizuje tvůj výtok?
Fyziologický výtok (tzn. ten normální) funguje tak, že během dne sice může z pochvy mírně vytékat (v řádu několika kapek denně), ale když se třeba vysprchuješ, rozhodně bys nějakou dobu měla vydržet zvenku suchá. To co se vylučuje při vzrušení, není stejná tekutina jako ta, kterou tvoří výtok - i chuťově je jiná.
Pokud máš skutečně výtok (tzn. ne jen normálně zvhčenou pochvu), pak nechápu, že vůbec necháš přítele dělat ti orál.

Jinak jak už tu bylo psáno, při antikoncepci se tekutina vytékající z pochvy zahušťuje, tzn. obvykle i lehce mění barvu z průhledné na lehounce mléčně bílou.

arrow
profile_image
Ronie
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A nezměnila si i v poslední době razantně stravu?Nebo vše stejné jen si změnila antikoncepci

arrow
profile_image
Chairee
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Majerkat:
Samozřejmě tím myslím zvlhčení pochvy při vzrušení.. Jak říkám, nikdy jsem s nečím podobným neměla problém, proto se snažím najít příčinu, proč tomu najednou tak je. A nic jiného než změna antikoncepce mě nenapadá, žádné jiné razantní změny u mne nenastaly..Leda trochu větší stres než obvykle, ale ten pochybuji že by tak razantně ovlivnil tyto věci..

arrow
profile_image
Chairee
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ronie:
Právě, že vše tak nějak stejné, žádné razantní změny..

arrow
profile_image
VerSip
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Uprav si jídelníček, zřejmě máš překyselený organismus- takže žádné sladké, bílé pečivo atd. a uvidíš jestli to pomůže když ne, tak bych hledala řešení dál

arrow
profile_image
Paulam
od 11. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

spíš bych si došla na gyndu jestli nejsi nemocná, může to být cokoliv. A to že máš novou HK nemusí být příčina. Zkus gynopevaril, případně nějaká jiná antimykotika, která jsou k dostání bez předpisu, pokud se to nezlepší, pak bych spíš volila se nechat vyšetřit na gynekologii případně venerologii.

Taky mám Mistru a úplně to samé. Začínám ji brát druhý měsíc a to samé co ty, taky nevím, jestli se to spraví nebo ne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené