arrow
profile_image
ukariet
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, sme spolu s přítelem už přes rok. Poslední dobou se mu po orálu objevuje na přirození vyrážka (červené pupínky, které se pak loupou),už dvakrát sme to přeléčili mastí fungicid, ale pak se to vždy objeví znovu. Nevím, čím to může být. Já sama mám občas menší výtok, ale nic závažného. Máte s tím zkušenosti? čím to léčit? Přítele horkotěžko dostanu.

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já bych ho dostala k doktorovi, je blbost léčit něco o čem nevíte co je...

arrow
profile_image
Jay
od 28. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Na tvém místě bych přítele určitě dostala k doktorovi, takhle se mu vyrážka může a nejspíš i bude vracet pořád dokola.

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jay:

nehledě na to, že při většině těchto problémů se musíte léčit oba, jiank si to budete neustále předávat

arrow
profile_image
Jay
od 28. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na quititek: Přesně tak...i zakladatelce bych doporučila návštěvu u doktora

nejspíš se bude jednat o plísnovou infekci,chce to přeléčit oba dva-ty canesten bud prodávají mast s dávlovačem na vaginální použití a nebo canesten tableta na zavedení a aprtner mazat canesten mastí

No já tedy holky nevím, ale když to má po orálu, tak bych asi hledala příčinu někde jinde, než je mykoza zakladatelky. Menší výtok u ní může být normální.

Nevadí mu třeba tvoje zubní pasta, nebo žvýkačky, jídlo, pití, atd.?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené