arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, chtěla bych se zeptat: Je divné, když se mi docela líbí kluk, kterému je 30 let, ale nemá řidičák, tudíž ani auto a bydlí na opačném konci Prahy - a mě to odrazuje? Nejde mi o chlapy co mají drahá auta. Klidně může mít i Feldu, ale jde o tu volnost kdykoli tě navštívit, vyrazit na výlet... Co vy na to?

LuckyLu
no je fakt, že chlapa bez auta znám jediného, je to manžel kolegyně a kdykoliv vypráví, že vyrazili na dovolenou nebo někam na výlet a slyším, jak musí promýšlet, jaké si vezmou věci, aby je lehce dali do kufru a unesli to, protože musí jezdit vlakem nebo busem, když vidím, že na velké nákupy si půjčují od babči takovou tu tašku na kolečkách a veškeré cesty musí plánovat s omezením na třeba 100km velký okruh od bydliště, navíc ta koelgyně sama nemá řidičák, lituju je...Ale zase není problém si ho kdykoliv dodělat a pokud máš řidičák aspoň ty, také to je lepší. Ale pokud ho nemáš, můžete se do autoškoly přihlásit spolu

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak třeba po tom netouží, znám ve svém okolí dost chlapů, co řidičák nemají....i starších
Jak dobře se znáte? Napadá mne, že může mít nějaké zdravotní omezení, co mu nedovoluje si řidičák udělat.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

lucinkaf
tirafa
Holky já právě řidičák mám od 18 let, ale přijde mi divné, když mi chlap řekne, tak přijeď ty za mnou, já přece nepojedu vlakem. Řidičák nemá jen proto, že ho nepovažuje za důležitý. Snad prý na podzim. Ale já nechci jezdit na výlety a vyzvedávat všude chlapa.Asi jsem divná, ale mě to fakt celkem vadí.

LuckyLu
naprosto tě v tomhle chápu, taky zastávám takový ten klasický názor, že chlap by měl mít auto. A aby ti říkal

Cituji LuckyLu: tak přijeď ty za mnou, já přece nepojedu vlakem

...Tak to bych ho asi hnala Na tvém místě bych ho zkusila dotlačit k tomu, aby si ho udělal, ne jen kvůli tomu, aby mohl jezdit za tebou, ale myslím že řidičák je v dnešní době věc nepostradatelná a jednou ti za to poděkuje

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

lucinkaf
Tak to mi mluvíš z duše. Sama to vidím u rodičů, kteří řidičák nemají. Navíc už tam funguju jako taxi. Dojeď, odvez, přivez. Ale přece je nenechám tahat nákupy v ruce?((( To bych jim neudělala.´Chápu to v určitém věku....třeba brácha je mladší...je mu 22 a jsme rádi, že si ho půjde dělat až teď, protože až teď posbíral trochu rozumu a nebudeme o něho mít takový strach, ale ve 30ti už mi to přijde na hlavu Tak jsem ráda, že to je celkem normální, že mi tohle vadí)))

arrow
profile_image
Helin
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Abych řekla pravdu, tak takovýmu chlapovi bych se vyhnula - pokud teda nemá zdravotní problém, bere léky nebo něco jinýho... Přijde mně to v dnešní době divný, sama mám řidičák od 18, díky tomu jsem samostatná, nemusím čekat, až mě někdo někam zaveze atd. Můj děda taky nemá řidičá, jako děcko jsem se tomu divila, ale za jejich mládí ještě tolik aut nejezdilo, tak se to dá pochopit

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Helin
Takže asi tak...když si ho neudělá do 3 měsíců, tak ať si trhne, co?? Mamča na mě ječí, že o tom to není, že důležitý je charakter, ale tohle mě fakt vadilo a chtěla jsem znát i názor ostatních. Já osobně si za ta léta nedovedu představit, že bych byla bez auta.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji LuckyLu: a mě to odrazuje?

jde o to z jakeho duvodu nema řidičák...pokud to jen zatim "nestihl" tak mu navrhni at si ho udela TED. A jestli je to ten typ co tvrdí , že auto nepotřebuje tak by me tim odradil určitě taky. Byla jsem do 26let bez auta a nyní na to nedám dopustit. Je to svoboda a šetŕí úžasné čas, ktery pak můzu vyuzit lépe než čekánim na bus,vlak

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Janice28
Nemá ho, protože ho prý zatím nepotřeboval a oznámil mi, že si ho udělá snad na podzim To jsou vyhlídky na léto. Za chvilku bude chtít, abych ho vozila na nákup. Pochopila bych, kdyby na něj musel třeba šetřit, jako můj brácha Pro toho to je maličko problém)))

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, podle mě je chlap bez auta - polochlap. Naprosto tě chápu, LuckyLu, nejde o to, že musí mít fáro, ale musí rád jezdit, řídit, vlastnit auto. Bez téhle vášně je pro mě každý takový chlap jen na půl..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

martooni
Ahojky, má drahá....ty mi mluvíš z duše Asi bych to tak dobře nevystihla Asi se ještě jednou zeptám jestli to má opravdu letos v plánu a jinak půjdu o domeček dál)))))))))) Obrazně řečeno)

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tedy to jsou názory.
No já také nemám řidičák a ani nechci. Nemám rád auta. Kam chci tam se dostanu. Mám dvě zdravé nohy a ty mi k pohybu bohatě stačí. Na delší vzdálenosti tu jsou vlaky, autobusy a další přibližovadla. Něco jako auto jsem nikdy nepotřeboval, občas se hodí, ale že by to byla nějaká nutnost... to tedy ne.

Cituji PardGalen: No já také nemám řidičák a ani nechci. Nemám rád auta. Kam chci tam se dostanu. Mám dvě zdravé nohy a ty mi k pohybu bohatě stačí. Na delší vzdálenosti tu jsou vlaky, autobusy a další přibližovadla. Něco jako auto jsem nikdy nepotřeboval, občas se hodí, ale že by to byla nějaká nutnost... to tedy ne

není to nutnost, ale nedovedu si představit, že bych měla mimčo, byla třeba z vesnice a potřebovala zajet k lékaři. A co teď - nacpat kočár do busu nebo do vlaku, shánět někoho, kdo mi pomůže, čekat, pak dítě řve jak na lesy, lidi jsou nervózní...Neustále potkávám maminky v autobusech, když jedou dvě tři stanice, ok, ale se mnou jezdí maminky a cesta trvá hodinu bez zastávky, když celou tu hodinu řve nějaký mimino, taky z toho nadšená nejsem a to je přitom chápu, vím co obnáší mimčo...Takže promiň, auto k chlapovi patří, i když charakter je charakter

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lucinkaf: Takže promiň, auto k chlapovi patří

Jo? A že tu mluvíš o matkách s dětmi. To mi moc chlapské nepřijde.
No nic, já se těmhle věcem jenom směji. Protože pak by to taky mohlo dopadnout, že ženské by tedy neměli řídit, případně nedělat jiné "mužské" věci, že?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené