já to nevím, ale třeba není derivát jako derivát.. či originál, a nějak by se to tlouklo...

Reaguji na Kahlan:
Mně to říkala doktorka tedy přesně naopak - mohu požívat jakýkoliv derivát vitaminu A, ale měla bych se vyhnout vitaminu A v přímé formě. Píšu to o pár příspěvků výše.

arrow
profile_image
Banynka
od 21. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Curacne jsem brala cca 4měsíce.Vedlejší účinky u mě-suchá loupající se kůže+rty,vyschlejší sliznice(ne oči),pálení očí,bolesti kloubů,velká únava,vyrážka na rukách v nadloktí.
Měla jsem formu přetrvávajícího akné hormonálního původu.Léčbu jsem podstoupila na jaře 2009 a dodnes jsem ok.Semtam pupínek před menstruací .

arrow
profile_image
FiFa20
od 17. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To mě ty oči úplně šíleně.Míval jsem je suchý i před tím, ale ted je to extrém. Nikomu se ani nemůžu podívat do oči, jinak mě to začně hned pálit. Chodím se slunečníma brýlema a hlavou do země. Kapu do toho umělý slzy jak blázen a nic. Ještě měsíc musím vydržet no, jestli nebudu do té doby slepej

S těma očima je to dost prekérka. Čočky ted moc často nenosím, protože mám suché oči a nejsou mi příjemné. Ale když si vezmu brýle, tak jak mám úplně tenkou tu kůži, tak mám během pár hodin sedřený nos Takže střídám jedno s druhým, ale je to otrava.

arrow
profile_image
FiFa20
od 17. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

čočky mi taky leží ve skříni a to jsem je přestal snášet ještě před léčbou, nevím jak dlouho to bereš a jestli seš třeba na té rozjížděcí dávce, ale na čočky budeš myslím moc zapomenout A s těma brýlama je to docela blbý no, leda je něčím poupravit, tu část co máš na nose, něco tam nalepit nebo tak

Za léčby jsem taky čočky snášela hůře, ale na chvíli jsem si je stejně brávala, ne na celý den... Ale aby mi brýle odřely nos? to ti asi špatně sedí..

arrow
profile_image
dasha6
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mishka999: Ale když si vezmu brýle, tak jak mám úplně tenkou tu kůži, tak mám během pár hodin sedřený nos

Tak to spíš skoč do optiky, ať ti je upraví. Mamka tam třeba chodí, aby jí je zkřivily, protože má jedno ucho výš a s těmi brýlemi je to hodně vidět. Tak třeba ti nějak poradí i s tímhle.

Cituji mufallo: Ale aby mi brýle odřely nos? to ti asi špatně sedí..

Já je mívám pevně na nose, to ano, protože nesnáším, když mi sjíždí. Ale ted se mi ta kůže vyloženě odře a odloupne.

Cituji dasha6: Tak to spíš skoč do optiky, ať ti je upraví. Mamka tam třeba chodí, aby jí je zkřivily, protože má jedno ucho výš a s těmi brýlemi je to hodně vidět. Tak třeba ti nějak poradí i s tímhle.

Brýle jsou v pořádku, jen ta kůže je tak křehká, že tu tíhu neudrží a sedře se.

Nojo, ale brýle mají držet hlavně vzadu, ne na nose. Nech si přihnout drátky za ušima víc za uši nebo k hlavě..

arrow
profile_image
kamo
od 28. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím všechny. Dobírám devátý měsíc 70mg Roa - koňská dávka. Vedlejší příznaky byly nepříjemné, ale dalo se to přežít. Nejhorší byla únava a bolesti kloubů, svalů. Musel jsem přerušit školu, byl jsem rád, že jsem zvládl zaměstnání. Po dobu léčby doporučuji užívat přípravky na játra (ideálně ostropestřec a detoxifikační čaje), které mi udržely hladiny v normálu i při tak vysoké dávce. Na konci léčby mám zvýšený jen cholesterol (což bude spíš tím pifkem před odběry. Problém se zrakem se dá vyřešit tzv. "umělými slzami", zrak je horší - oči jsou vysušené a špatně se doostřuje. A výsledek léčby? - Acne na obličeji zlepšení 100%, zbytek těla 80-90%. Účinky Roa vydrží[b] víc jak čtyři týdny, minimálně půl roku po vysazení budou výsledky krve ovlivněné a mohou přetrvávat vedlejší příznaky. Na těžké projevy ideální léčba. Na mírné obtíže rozhodně nedoporučuji! - Vedlejší příznaky za to nestojí. P.S. jj, kůže je křehká a ještě dlouho bude, každopádně tento orgán se velmi rychle obnovuje, tak nezoufejte. A ještě k trvale zvýšeným enzymům, nevím kdo to psal.. zní to dost podezřele, chodíš každý měsíc na odběry? Vyvíjí se to nějak? (Pracuji částečně ve zdravotnictví a mohu poradit, pokud budete mít nějaké otázky.)
Hodně zdaru!

arrow
profile_image
kamo
od 28. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Patrik17: Naprosto postačí kosmetika Avene. Sice drahá, ale skutečně funguje a nebudeš potřebovat další mastičky. Vyrábí se přímo řada pro uživatele Roa. Stačí mléko na mytí a krém. Oboje použít dvakrát denně a výsledek je úžasný. Matná, nevysušená, nerudnoucí pleť po celý den. Někomu sedět nemusí, musí se vyzkoušet - v lékárnách mají i vzorky, příp. na jejich webu. Ceny se nelekej, krém i to mléko mi vydrží tak měsíc a půl.

arrow
profile_image
FiFa20
od 17. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kamo:

Kolik vážíš jestli se můžu zeptat, že si bral 70 mg?

Může mít třeba 70.. mg na kilo jsem chvíli měla taky, praví tak i příbalák
No tak jak to s tím roaccutanem je? Tělo se nadopuje a pak se to z něj pomalinku odbourává, v rozmezí měsíců až let? Mně vydrželo čisto jen 2 měsíce, pak to pomaličku začlo zase nabírat.. po roce a půl obličej zase nic moc, ale sucho v krku a v očích ráno a ruce a chodidla.. to mi pěkně zůstalo..
teď zkouším vit.B5..

arrow
profile_image
FiFa20
od 17. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kožní mí říkala, že holkám se to skrz hormony vrací častěj a naopak že druhou kůru u ní absolvovalo cca jen 10% kluků , je to možný, že to tak je?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené