arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Akwa

pozvi si kněze,samotná voda nestačí...

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mayci
Samozřejmě že z toho můžeš něco vytěžit a udělat z toho něco dobrého, ale k tomu budeš potřebovat se něco naučit a zjistit si o tom. Dělat něco bez znalostí ti může ještě víc uškodit. Tolik se toho neboj a ber to jako výzvu pro to, abys něco dokázala. Některé věci tohohle ražení jsou krásné ne děsivé, není třeba z nich mít hrůzu. Respekt ano, ale hrůzu ne. Je hodně lidí co má podobné zážitky, zkus najít někoho zkušenějšího.

Akwa
Dřív zkus něco zjistit než něco podnikneš. Mohlo by to být i nebezpečné.

arrow
profile_image
amiris
od 21. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak abych pravdu řekla, jako malá jsem z těchhle věcí měla spíše srandu (vyvolávání duchů a tak) a brala je spíše jako dobrodružství, ale samozřejmě bát jsem se bála. Teď k tomuhle tématu přistupuju s docela velkým respektem a samozřejmostí je, že věřím.

no, ale k vašemu problému:
raději bych se teda nechala vyšetřit, opravdu to může mít nějakou "tělesnou" příčinu, od epilepsie třeba po spánkovou paralýzu - k té bych se přikláněla asi víc, když vnímáte, co se děje.
Ale až po vyloučení takových příčin bych se zaměřila na to, co tady popisujete. Samozřejmě, astrální cestování je mnohy popisováno právě takovými projevy a zvuky, jak jste tady zmiňovaly (asi když se naše astrální tělo se dostává trochu jinam)

....a co se týče vysvěcování domu svěcenou vodou, mám něco přečteno, tak to bohužel nemusí vůbec zabrat . A kdyby byl v domě duch, možná by bylo lepší se na něho napojit, zkusit s ním komunikovat - zkusit ho poprosit, aby odešel...

tak hodně zdaru, nervů a tak

arrow
Neprodává v Bazaru

ratty
Tak doufám,že nějaký bude ochotný přijít a že to pomůže,když tedy sama voda nestačí.
PardGalen
Mohlo by to být i horší?To snad ne.Tak tedy žádné samostatné akce..

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Akwa: Tak doufám,že nějaký bude ochotný přijít a že to pomůže,když tedy sama voda nestačí

my jsme si taky nechávali vysvětit dům, nestavili jsme ho my,ale koupili ho...a měla jsem v něm divný pocit....a pak - po vysvěcení zmizel...

a tak je to i udětí, pokud se nechají pokřtít, říká se,že jim tohle zmizí...

amiris
Ano, taky s tímto názorem lze souhlasit. Nejdřív hledat příčinu jednodušším způsobem a pak teprv tím složitým. Svěcená voda nepomůže na vše a ono je také důležité, kdo světí vodou třeba byt. Ale toto je složitější, je to problém přímo v osobě. Ne v bytě.

arrow
Neprodává v Bazaru

ratty
Já mám byt úplně nový,předtím tady nikdo nebydlel...

Prostě chci,aby se přestaly hýbat a mizet věci,zapínat spotřebiče a abych se konečně po tolika letech přestala bát.Teď jsem dostala kontakt na jednoho pána,co by mi mohl poradit,jestli to dělám já(svojí energií) nebo se na mě "něco" nalepilo,ale bude mít čas až za několik měsíců,tak doufám,že do té doby se to nezhorší,když už jsem to vydržela tolik let.

Akwa
Držím pěsti! Možná hledej ještě dál, třeba si na tebe najde někdo čas dřív. Takových lidí je vícero, co by to mohli posoudit.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Akwa

uvidíš...v závěru tím, že si necháš vysvětit byt nic nezkazíš...ale musíš to sama cítit... i chtít...

arrow
Neprodává v Bazaru

lollo
Děkuji.Ten pán je prý osvědčený,právě,že já se bojím,abych nenarazila na nějakého podvodníka nebo dokonce na někoho,kdo na mě přivolá ještě něco horšího...Hledat budu dál, kdybych našla někoho dobrého dřív,samozřejmě,že budu ráda!

rattty
Já budu vděčná za všechno,co by mi mohlo pomoci.Takže pokud tím nic nezkazím,půjdu se zeptat na místní faru,zda to dělají.

arrow
Neprodává v Bazaru

Amiris:

četla jsem teď něco o té spánkové paralýze, popravdě jsem uplný laik, teprve teď jsem se o to začla zajímat a zjistila jsem, že se to stává hodně lidem.
Ta spánková paralýza je vlastně přesně to, co se mi stává, neschopnost pohnout se, potíže s dýcháním, zvuky, hlasy, vidiny.. Jen mi nesedí to, že ¨parlýza se stává (podle toho co na netu píšou) ve fázi hlubokého spánku, ráno po probuzení a tak.. někdy se mi to stává uprostřed noci, ale většinou během dne, když si lehnu k televizi ... no budu se snažit o tom dozvědět co nejvíce, tak děkuju

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já na duchy věřím. Když jsem byla malá tak mi umřel děda a po pohřbu jsme zůstaly spát ještě u babičky, když jsem se večer vzbudila tak jsem viděla dědu - byl strašně veliký, takový průsvitný a jako kdyby lítál kolem postele.Pak mi řekli že se mi to zdálo, ale já vím co jsem viděla. Další zážitky mám až když jsem byla starší.
Byla jsem v Rakousku a spali jsme v takovém horském domku, Vždycky k ránu se ozvalo takové bouchnutí do topení a já se probudila, ale nemohla jsem se pohnout, nadechnout ani zakřičet a později se mi to stalo i na jednom penzionu - byl to takový bývalý statek a když jsem usla tak jsem opět nemohla dýchat, hýbat se ani křičet, ale taky mě TO ( nevím jak to nazvat) škrtilo a pak jsem viděla takový obličej a světlo a přestalo to. Řekla jsem to kamarádce, ať to nikomu neříká - si lidi nemyslí že jsem cvok a pak ji někdo řekl, že prý tam kdysi na tom pokoji kde jsem spala chlap uškrtil ženu.
Fuj, jen si na to vzpomenu, tak mám strach

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

martina

no to teda mě běhá mráz po zádech....

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

martina
Tak tohle zažít je fakt síla!

arrow
profile_image
toni
od 5. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mayci Akwa

Ahoj holky, mám podobnou zkušenost. Před několika lety se mi v noci stávalo, že při spánku (usínání i hluboký spánek) mne probudil pocit, že mi něco bolestivě zatíná drápy do zad. Začínalo to tím, že mi začalo "bzučet" v pravé polovině hlavy, já úplně ztuhla a pak cítila tu bolest v oblasti ramen a lopatek a nemohla jsem se ani hnout.
Stávalo se mi to doma i když jsem spala jinde, čili to bylo spjaté s mou osobou a ne místem. Hledala jsem všechna možná vysvětlení – neurologická a psychiatrická, esoterická. Musím říct, že mi ta přemíra informací v tu chvíli spíš uškodila a já se začala jěště víc bát, což je velká chyba, protoože ať je to, co je to, strach tomu otvírá dveře.
Časem jsem se propracovala k tomu, že jsem se bála usnout. Moc mi nepomohl ani pes, který je obvykle všude, kde jsem já, ale když začal ten "bzučák" odklidil se pryč z místnosti...
A pak, když už jsem se z toho začala sypat (samozřejmě v tom hrálo velkou roli to, že jsem se pořádně nevyspala), jsem se fakt naštvala. Střídavě jsem se v duchu modlila a střídavě toho "sráče" (ať už larvu nebo halušku ) posílala do ******. Malovala jsem si nad sebou v duchu pentakl a představovala jsem si, že se zabaluji do pláště, přes který se nic nedostane. Po čase, když jsem ve spánku slyšela, že se to zas blíží už jsem byla schopná si v posteli sednout a probudit se. Poslední setkání s tím proběhlo tak, že jsem počkala, až ucítím zas bolest v zádech a v duchu jsem se otočila čelem k trapiči, i když jsem měla zavřený oči, měla jsem pocit, že vidím dost odpudivou bytost, takovej polotovar, ani ženská ani chlap, lidský rysy to mělo, ale jakoby nedovyvinutý... leklo se mne to.. v duchu jsem tomu řekla, že je hnusnej, že se ho nebojím a že když okamžitě nezmizí, zakroutím mu krkem... a pak se modlila k Bohu, aby mi dal sílu a já se ubránila zlu v sobě i kolem sebe...

Už několik let je klid... Trvalo to skoro rok a bylo to intenzivní. Nevím co to bylo, jestli se na mě něco nalepilo, když jsem si v noci při usínání představovala, že lítám nad krajinou (má oblíbená zábava od dětství) nebo důsledek střetu s jednou babou, která praktikovala černou magii nebo spánková porucha. V každém případě je už dlouho klid a i kdyby se mi zas něco takovýho stalo, už se nebojím.

Na základě svý zkušenosti doporučuju v první řadě naučit se chránit, dát se dokupy, a až pak se případně ponořit do studia věcí mezi nebem a zemí... Opačný postup je hodně riskantní...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené