Vaše rady, moje proměna

Vizáž na večierok

ahojte baby sledujem to tu už dlho a viem že radíte super chystám sa na večierok a už mám šaty (dĺžka kúsok nad kolená), topánky, aj náušnice ale neviem čo s vlasmi, nechtami a čo sa celkovej vizáže týka, tak by som si rada nechala poradiť a uvítam nejakú inšpiráciu. Vlasy mám kratšie, cca kúsok pod plecia. Ďakujem

12167177_10206341819.jpg

topanky.jpg

nausky.jpg

Rady

Šaty jsou krásné, moc se mi líbí! očividně máš holé záda, tak bych vlasy určitě vyčesala nahoru do nějakého drdolu, ať ti ty záda a šíje vyniknou jinak si nejsem moc jistá těmi botami, barva dobrá, ale spíš bych asi volila zavřené lodičky a náušnice bych taky nechala spíše čistě stříbrné bez těch modrých kamínků a k tomu nějaký decentní stříbrný řetízek na krk (5)
To, že by vysoký jehly vypadaly víc šik je fakt, ale v případě, že by se na nich dáma po sále klátila, padala na parketu, případně rači ani nevstávala od stolu...
Mně na těchto botech nic usedlýho nepřijde. Jen je dnes nízkej podpatek nechápu-proč odsuzovanej. (3)
Ono taky záleží, kam jdeš - jestli je ten večírek nějaká tancovačka s kolegy, nebo něco významnějšího. V prvním případě je to vyhovující, v tom druhém bych volila jiné boty - nejlíp asi s uzavřetou špičkou a na vyšším podpatku, tyhle na mne působí tak nějak usedle. (2)
šaty hezký + bych přidala stříbrný šperk, boty by se mi líbily v této barvě, ale o něco vyšší jehla (1)
Ty boty prosím néééé, ty přenech své babičce.Co se týče vlasů tak bych k těmto šatům volila vyčesaný uhlazený culík ( ikdyž na to máš asi moc krátké vlasy ) . Hlavně žádné vyčesané drdoly atd,...., to se k těmto šatům absolutně nehodí. (0)
Určitě vyčesat nahoru (co třeba něco ve stylu Ivanky Trump?)... (0)
Já bych klidně pro drdol byla, škoda že jsi nenafotila, jak vypadají ty boty s šaty dohromady. (0)
tak ono sa ťažko radí keď človek nevie formálnosť akcie a vlastne si nevie ani predstaviť tvár... ja by som si k tým šatám vedela predstaviť dva typy líčenia... Buď modré dymové líčenie nude pery a nude nechty(no možno aj tmavo modré) alebo výrazné červené pery a červené nechty... neviem či sa ti vyčesané vlasy hodia ale fakt by boli lepšie tie aby ti vynikli náušnice... nemusíš mať drdol.. môžeš mať len vyčesané boky... taký ten falošný cop či jak sa to volá.. len tie boty si prosím prosím neber... ja som voči takým botám moc zaujatá tak len toľko... nie sú vôbec pekné na formálnej akcií by si mala mať uzavreté boty... hlavne si to uži... a uprav sa tak aby si sa cítila dobre... (0)
Boty super, vypadjí pohodlně. Ještě hoď nějaké stříbro do výstřihu a bude to perfekt... (0)