arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky poraďte prosím..
měla jsem asi před měsícem zánět močáku, trpím na to, měla jsem antibiotika, necítila jsem se ještě dost ok, ale výsledky byly prej ok. Tak jsem to přešla.. pak přišla asi za 2 týdny menstruace, a po menstruace opět zánět :/ kterej jsem naštěstí zvládla bez antibiotik a den po tom zánětu a mi napřed ve výtoku objevil jakkdyby hnědý kus (omlouvám se za nechutnost) a pak to někdy vypadalo jako krev a teď vypadá růžový. Když googluju tak na mě vyskočí "MŮJ TĚHOTENSKÝ DENÍČEK" apod. není to těhotenství že ne? Používám antikoncepci a přítel se nedělá do mě, akdyž se udělal tak to bylo právě v tu menstruaci jednou.. (ve sprše samozřejmě).. navíc si myslím, že mám tou antikoncepcí už ty orgány "oslabené" a bylo by těžší otěhotnět. Ještě k tomu, když beru prášky, sice jsem měla předtím antibiotika.. ale .. nevíte co by to mohlo být? Nějaký kvasinky? Nebo ještě něco společnýho se zánětem? Hlavně mi neříkejtě těhotenství..

Reaguji na Freja:
Nooo, já myslím, že je to spíše otázka na gynekologa. Pro sichr.
Ale těhotenství to nebude (názor laika).

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Silvie OK:
Jasně, skočím tam.. jen se ptám ted, co byste řekli.. ale díky už jen ty si mě uklidnila

Reaguji na Freja:
Ono to spíše bude následek antibiotik a nebo oslabeného imunitního systému.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Silvie OK:
To je dosti možné, protože jsem měla 2x atb asi za 2 - 3 měsíce měla jsem zánět průdušek a tam mi řekli že si je opravdu musím vzít a pak přišel ten močák.. a tu bolest jsem nemohla vydržet a běžela si pro atb .. snad to bude ok

arrow
profile_image
Etenité
od 6. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Radši si zajdi k gynekologovi. Nechci strašit, ale antibiotika můžou oslabit účinek antikoncepce.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Etenité:
Právě.. ale když to bylo uprostřed menstruace? :/

arrow
profile_image
sandra21
od 26. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To bude těmi antibiotiky co si brala. Obvoďám mi sám říkal, že když bereš antibiotika, tak ti to naprosto rozhodí "poševní floru", což jsem třeba nevěděla. Vždycky proto, když bereš antibiotika, dbej na zvýšenou hygienu (doporučil mýt se aspoň 3krát denně) a používej mycí prostředky na intimní hygienu. Chvíli to trvá, než se ti to zas vrátí do původního stavu..

Nebrala jsi Wobenzym? Já po něm měla oranžový výtok.

arrow
profile_image
markaa
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vždycky,když mě doktor předepíše antibiotika,zároveň si hned kupuju i vaginální čípky,protože ty antibiotika nadělají dole neplechu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené