arrow
profile_image
Kristýnka23
od 16. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,
mám takový problém, již cca 4 roky užívám antikoncepci a menstruaci mám pravidelnou. Asi před půl rokem jsem změnila HA, a nyní jsem to dostala o cca 8 dní dříve než jsem měla
Mám antikoncepci nízko-hormonální 24 + 4 bílé prášky. Prášek jsem nevynechala, nezvracela jsem, nebrala antibiotika.

Docela se bojím co by to mohlo být, zhruba před 5ti dny jsem měla nechráněný sex a včera chráněný.

Zajímalo by mě jestli s tím máte některá zkušenosti, případně čím by to mohlo být. Na gyndu se pro jistotu zastavím, jen nevím kdy mě doktorka vezme.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

stává se to, nachlazení, stres, skvrny na slunci, cokoli, řeší se to, až když se to opakuje

Neboj se. Může to mít tisíc příčin... Navíc menstruace při HA není pravá reakce těla, ale jen "umělá" akce vyvolaná pauzou v braní léků.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené